Anti-aging procedūros su prabangia šveicariška kosmetika „NIANCE“

„NIANCE“ – tai šveicariško preciziškumo, inovatyviausių technologijų, efektyviausių ingredientų ir kruopščiai ištirtų formulių sinergija, pasižyminti ypatingu, Šveicarijos laboratorijose įrodytu efektyvumu – Anti-Aging odos priežiūroje nepalieka vietos kompromisams. Šiai kosmetikai išskirtinumo suteikia ypatingi kosmetikos sudėtyje esantys ingredientai, tokie kaip gyvačių nuodų proteinas, pasižymintis į botuliną panašiu poveikiu, druskų ežeruose augančių dumblių ekstraktas – itin stiprus antioksidantas, mielių ląstelių plazma, išgaunama fermentuojant mielių ląsteles ir unikali savo gebėjimu odą prisotinti deguonimi, ar pieno serumas – biotechnologiniu būdu išgaunamas ingredientas, savo sudėtimi atitinkantis įvairių mikroelementų ir vitaminų turtingą koncentruotą motinos pieną, juodosios avižos ir, be abejo, krištolinis Šveicarijos ledynų vanduo.

Kaip vyksta Anti-aging procedūros?

Prieš kiekvieną procedūrą kabinete sukuriamas ypatingas moteriškas arba vyriškas NIANCE kvapas. Nuvalius Jums rankas, atsigaivinkite ypatingu mineraliniu NIANCE vandeniu iš centrinės Šveicarijos dalies. Įkvėpus nuostabaus Alpių kalnų eleksyro ir atlikus specialų atpalaiduojantį kvėpavimo ritualą, atsikratykite streso ir įtampos, atpalaiduokite kūną ir mintis, pasinerkite į užburiantį NIANCE grožio pasaulį.

NIANCE PROCEDŪRA MOTERIMS

Intensive procedūra (60 min)

Anti-aging procedūros su prabangia šveicariška kosmetika „NIANCE“Ypatingai stipraus poveikio procedūra, kurios metu didelis dėmesys skiriamas ne tik veido, bet ir paakių odos puoselėjimui. Ši intensyvi procedūra puikiai drėkina, aprūpina odą vitaminais ir maistingosiomis medžiagomis, oda tampa stangri ir švelni. Procedūra pasižymi intensyviu smulkių raukšlelių ir mimikos raukšlių mažinimu, odos kontūrų atkūrimu, o ypatinga paakių odos priežiūra puikiai atgaivina odą, suteikia jai jaunatviškumo.

Procedūrą sudaro:

NIANCE ritualas, odos nuvalymas, šveitimas, gilus valymas, Premium veido ir akių serumas, veido kaukė, veido raumenis atpalaiduojantis veido masažas, ypatingasis NIANCE paakių zonos masažas, užbaigiamoji procedūra paakių zonai

NIANCE PROCEDŪRA VYRAMS

MEN ULTRA procedūra vyrams (60 min)

Anti-aging procedūros su prabangia šveicariška kosmetika „NIANCE“

Itin efektyvi procedūra sausai ar pavargusiai odai. Giluminis odos valymas, drėgmės atstatymas ir suaktyvinta mikrocirkuliacija akimirksniu atgaivina odą – ji atrodo pailsėjusi ir atjaunėjusi. Pašalinami nuovargio ir streso požymiai, sumažėja raukšlės, oda atrodo lygi ir gyvybinga.

Procedūrą sudaro:

NIANCE ritualas, odos šveitimas, gilus valymas, Premium veido serumas, veido kaukė, veido masažas, ypatingasis NIANCE paakių zonos masažas, užbaigiamoji procedūra paakių zonai ir veidui.

 

Anti-aging procedūros su prabangia šveicariška kosmetika „NIANCE  
Intensive procedūra (apie 60 min) 77 €  110 €
MEN ULTRA procedūra vyrams (apie 60 min) 77 €  110 €