NAUJIENA!

REGENLAB kraujo plazmos (PRP) procedūros - tai unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje.

Šios procedūros skirtos: suaktyvinti odos regeneraciją, lyginti raukšles ir stabdyti odos senėjimo procesus. Procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė, rankų sritims. Plaukų mezoterapijai atliekamos PRP procedūros stiprina plaukų šaknis, skatina ataugimą, stabdo plaukų slinkimą (vyriško tipo nuplikimo gydymui). PRP – tai trombocitais prisotinta plazma. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo. Gydymas paremtas trombocitų gebėjimu regeneruotis žaizdų gijimo procese. PRP gausu augimo faktorių ir biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos. Rekomenduojamų procedūrų skaičius tik 1-2 per metus.

Laikui bėgant PRP poveikis audiniams didėja, kai tuo tarpu naudojant įprastinius užpildus, pvz. hialurono rūgšties, mažėja. REGENACR procedūros - inovatyviausia unikali programa odos ląstelių biostimuliacijai!

Kokio rezultato galite tikėtis? • Išlygintos gilios raukšlės; • Atjauninta ir skaisti oda; • Sustiprėję, ataugę plaukai, sustabdytas plaukų slinkimas;

SVARBU! Regenlab produkcija sertifikuota, atitinka visus aukščiausius reikalavimus. Procedūrų efektyvumas pagrįstas moksliniais klinikiniais tyrimais.

REGEN LAB PRP METODAS GERIAUSIAS PASAULYJE - TAI GARANTUOJA ŠVEICARIŠKA KOKYBĖ!

 

PRP terapijos kainos

PRP terapija veidui/kaklui/dekoltė/ rankoms (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis) 280 €
PRP terapija galvos odai (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis) 300 €