Vyro profilaktinis ištyrimas – gydytojų sudaryta programa, galinti padėti išvengti kai kurių sveikatos sutrikimų ir laiku pradėti juos gydyti. Programą sudaro tyrimai, skirti aptikti dažniausiai vyrams pasitaikančius susirgimus Lietuvoje – širdies ir kaujagyslių, onkologines, virškinamojo trakto ligas, įvairias infekcijas bei medžiagų apykaitos sutrikimus.

Pirminė profilaktikos programa vyrams – ištyrimo programą sudaro tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Įvertinama kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, prostatos vėžio žymuo.

Optimali ištyrimo programa vyrams – programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai gydytojų skiriamų laboratorinių tyrimų. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D.

Išplėstinė ištyrimo programa vyrams – tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta tiems, kas nori išsitirti visą organizmą. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžiniai žymenys ir kt.

  Pirminė
20 €
Optimali
48 €
Išplėstinė
119 €
α–amilazė + + +
Bendras kraujo tyrimas + + +
Bilirubinas bendras + + +
Bilirubinas tiesioginis + + +
Cholesterolis + + +
Kreatininas + + +
Šlapalas + + +
Alaninaminotransferazė (GPT, ALT) + + +
Aspartataminotransferazė (GOT, AST) + + +
Prostatos specifinis antigenas (PSA) + + +
Trigliceridai + + +
DTL – cholesterolis + + +
MTL – cholesterolis + + +
Gliukozė + + +
Bendras baltymas   + +
Bendras šlapimo tyrimas   + +
Bendras kraujo mikroskopavimas   + +
Chloras   +  
Gama–GT   + +
Vitaminas D   + +
Natris   + +
Kalcis   + +
Kalis   + +
ENG (eritrocitų nusėdimo greitis)   +  
Magnis     +
Laisvas PSA     +
Homocisteinas     +
Feritinas     +
Didelio jautrumo CRB     +
C–reaktyvinis baltymas (CRB)     +
CEA (karcinoembrioninis antigenas)     +
CA 19–9 (kasos vėžio žymuo)     +

Tinklapio informacija atnaujinta 2018 06 30, remiantis Lietuvos Respublikos Reklamos įstatymo pakeitimais, įsigaliojusiais nuo 2018 07 01.

 • Vyro profilaktinis ištyrimas

 • Pirminė profilaktikos programa vyrams:

  ištyrimo programą sudaro tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Įvertinama kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, prostatos vėžio žymuo.

  20 €
 • Optimali ištyrimo programa vyrams:

  programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai gydytojų skiriamų laboratorinių tyrimų. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D.

  48 €
 • Išplėstinė ištyrimo programa vyrams – tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta tiems, kas nori išsitirti visą organizmą. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžiniai žymenys ir kt.

  119 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.
Konsultacijos kaina nėra įskaičiuota į tyrimų kainą.