VVŽ1 – Priešvėžinė prostatos ištyrimo programa – jei norite išsitirti profilaktiškai dėl prostatos vėžio, o gal Jūsų artimieji sirgo prostatos vėžiu, atlikite šią ištyrimo programą, kuri suteiks informacijos ne tik apie PSA kiekį, bet ir PSA padidiėjimo priežasį. P.S. prostatos specifinis antigenas gali būti atliekamas ir profilaktikos tikslu.

VVŽ2 – Priešvėžinė vyrų ištyrimo programa – tik vyrams – tiriama kasos, bendrasis, prostatos vėžio žymenys. P.S. tik PSA gali būti atliekamas profilaktiškai. Kiti vėžio žymenys negali būti atliekami profilaktikos tikslu. Vėžio žymenys skiriami diagnozei patikslinti ir vėžio gydymo eigai stebėti.

  VVŽ1
15 €
VVŽ2
32 €
Prostatos speciginis antigenas (PSA) + +
Laisvas PSA + +
CA 19-9 (kasos vėžio žymuo)   +
CEA (karcinoembrioninis antigenas)   +
Laisvas PSA   +
 • Vėžio žymenų tyrimų programa vyrams

 • VVŽ1 – Priešvėžinė prostatos ištyrimo programa:

  jei norite išsitirti profilaktiškai dėl prostatos vėžio, o gal Jūsų artimieji sirgo prostatos vėžiu, atlikite šią ištyrimo programą, kuri suteiks informacijos ne tik apie PSA kiekį, bet ir PSA padidiėjimo priežasį. P.S. prostatos specifinis antigenas gali būti atliekamas ir profilaktikos tikslu.

  15 €
 • VVŽ2 – Priešvėžinė vyrų ištyrimo programa:

  tik vyrams – tiriama kasos, bendrasis, prostatos vėžio žymenys. P.S. tik PSA gali būti atliekamas profilaktiškai. Kiti vėžio žymenys negali būti atliekami profilaktikos tikslu. Vėžio žymenys skiriami diagnozei patikslinti ir vėžio gydymo eigai stebėti.

  32 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.