Šveicariškas Global Diagnostics tyrimas, Merūnas VItulskisGLOBAL DIAGNOSTICS – tai unikali viso organizmo ištyrimo sistema, sukurta šveicarų kompanijos „Vitatec“. Šis įrenginys veikia trejopai: ištiria organizmą, analizuoja daugybę gautų duomenų ir yra naudojamas atstatančiosios terapijos tikslais. Tyrimas yra neskausmingas, todėl tinka ir vaikams (įvertinant individualias jų amžiaus ypatybes, nes tyrimo metu reikia gulėti visiškai nejudant nuo 12 iki 60 minučių).

GLOBAL DIAGNOSTICS tyrimo metu galima nustatyti:

 • Alergiją sukeliančias medžiagas;
 • Organizme esančius parazitus, virusus, bakterijas;
 • Kokių vitaminų, mineralų, amino rūgščių trūksta organizmui;
 • Koks organizmo intoksikacinis laipsnis;
 • Ar gerai funkcionuoja kepenys, inkstai, limfa, virškinimo trakto gleivinė;
 • Nepalankius lėtinius/uždegiminius procesus, vedančius į chroniškas būkles.

Kadangi šis metodas yra skirtas ne tik diagnostikai, bet ir terapijai, jis gali padėti:

 • Atstatyti tinkamą ryšį tarp organų ir organų sistemų;
 • Įterpti naujas dažnių charakteristikas;
 • Slopinti parazitų ir kitų mikroorganizmų dauginimąsi.

  IŠTYRIMAS. Pacientui gulint, jam prie kojų (pėdose) yra priklijuojami davikliai, skenuojantys dažnių skirtumus tarp organų ir jų sistemų. Procedūra trunka apie 12 minučių.

  ANALIZĖ. Gydytojas suveda paciento amžių bei lytį į sistemą. Skenavimo metu, lyginami įvairūs idealūs parametrai su realiais paciento parametrais. Taip yra išryškinami fiziologiniai ir patologiniai organizmo (atskirų organų) dažniai.

  TERAPIJA. Analizės metu paaiškėjus įvairiems sveikatos nukrypimams nuo normos, parenkama atitinkama terapija. Terapijos trukmė ir rūšis priklauso nuo nustatytos patologijos sudėtingumo. Atstatančiąsias „Vitafield“ ir „MitoPlus“ terapijas parenka gydytojas.

  AR REIKIA SPECIALAUS PASIRUOŠIMO PRIEŠ TYRIMĄ?
  Dieną prieš tyrimą reikia išgerti apie 2L vandens (netinka arbata, kava, gazuotas vanduo). Dvi paras iki tyrimo reikia vengti fizinio krūvio (sporto treniruotės, namų ūkio darbai ir pan.), atvykti pailsėjus.
  Pastaba. „Global Diagnostics“ metodas yra priskiriamas alternatyvios medicinos priemonėms. Tinklapio informacija atnaujinta 2018 06 30, remiantis Lietuvos Respublikos Reklamos įstatymo pakeitimais, įsigaliojusiais nuo 2018 07 01.

„Vitalfeld“ atstatanti terapija

vitalfeld global diagnostics mitaoplus organizmo diagnostika terapijosTerapija yra itin tiksli: atliekant pakartotines procedūras, aparatas įvertina tos akimirkos organizmo būklę ir iš karto palygina su visais ankstesniais rezultatais. Tai leidžia parinkti tiksliausius gydymo metodus (gali būti taikoma kartu su tradiciniais gydymo metodais). GLOBAL DIAGNOSTICS terapija „Vitalfeld“ normalizuoja sutrikusius nesveikų organų ar audinių dažnius ir yra visiškai neskausminga. Be to, prie aparato yra prijungta sistema, kuria galima testuoti vaistus, maisto papildus. Jei tyrimo metu paaiškėja, kad jums, pavyzdžiui, trūksta kalcio, šiuo aparatu galima nustatyti, kuris iš kelių dešimčių įvairių gamintojų kalcio preparatų geriausiai rezonuoja su jūsų ląstelėmis. Tai svarbu dėl kelių priežasčių: pirma, gali paaiškėti, kad jums labiausiai tinka pigiausias iš visų vaistinėse esančių kalcio papildų, vadinasi, neišlaidausite be jokio reikalo, antra, vartodami kalcį, kuris lengviausiai įeina į jūsų ląsteles, išvengsite šalutinio poveikio – inkstų akmenligės.

„Mito Plus“ šveicariška terapija

Šveicariška Mito Plus terapija - Global GiagnosticsPažangiausių mokslo atradimų dėka jau galima itin saugiai, tiksliai ir efektyviai pašalinti net pačius sunkiausius sveikatos sutrikimus, nepakenkiant organizmui. „Mito Plus“ – ką tik BIOFIRST kliniką atkeliavęs Šveicarijos mokslininkų iš „Vitatec“ sukurtas naujausias ir bene tobuliausias natūralios medicinos aparatas, savo veikimu pralenkiantis laiką. „Mito Plus“ taiko terapiją, kurios metu organizmui persiunčiamas natūralus dažnių spektras, padedantis natūraliai kovoti su įvairiaus pobūdžio sveikatos sutrikimais. Esant poreikiui, „Mito Plus“ į organizmą įveda elektromagnetinius homeopatinių medikamentų spektrus.

„Mito Plus“ skiriasi nuo kitų natūralios medicinos aparatų tuo, kad gali taikyti labai tikslią, į konkretų negalavimą orientuotą terapiją, priderintą prie konkretaus paciento. Organizmo sistemos (-ų) sutrikimai:

 • Žaizdos, kaulų ir kremzlių pakitimai. „Mito Plus“ Magnetinio lauko „boosteris“ – specializuotas biotrodas, pasižymintis galingu priešskausminiu poveikiu, todėl jis naudojamas esant žaizdoms, kaulų ir kremzlių pakitimams.
 • Lokalūs skausmai, uždegimai. „Mito Plus“ EHF biotrodas neturi sau lygių dėl itin didelio dažnių spektro, kurį spinduliuoja. Jis yra dedamas ant probleminės vietos, todėl paveikia konkrečią organizmo sritį. Ypač tinka esant lokaliems degeneracijos židiniams, skausmams, uždegimams, pooperaciniu laikotarpiu.
 • Ūmūs sveikatos sutrikimai. Esant ūmiems objektyviais tyrimais nustatytiems sveikatos sutrikimams gali būti naudojamas „Mito Plus“ taškinis biotrodas, kuris nusitaiko į konkretų organizmo tašką ir atlieka ypač tikslią terapiją.
 • Lėtiniai negalavimai. „Mito Plus“ 6 plokštieji biotrodai pasižymi skirtingu poveikiu, todėl juos gydytojas parenka individualiai, atsižvelgdamas į paciento nusiskundimus. Kombinuojant skirtingus aparato biotordus yra atliekamos terapijos, orientuotos į lėtinius, chroniškus ir degeneracinius sveikatos sutrikimus.
 • Vaikų sveikatos sutrikimai. „Mito Plus“ terapijos metu yra siunčiamas natūralus dažnių spektras, natūraliai stiprinantis organizmą, todėl terapija tinka kūdikiams ir mažiems vaikams.

„Mito Plus“ terapiją atlieka patyrę gydytojai homeopatai, sertifikuoti Šveicarijos „Vitatec“ kompanijos profesionaliam darbui su inovatyvia aparatūra.

„Mito Plus“ terapiją galite atlikti tik šiuolaikinės medicinos klinikoje BIOFIRST, kuri yra vienintelis Šveicarijos kompanijos „Vitatec“ atstovas Baltijos šalyse.

 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija

  105 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (trijų mėnesių laikotarpyje)

  45 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių)

  70 €
 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „MitoPlus“ atstatančia terapija

  115 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (trijų mėnesių laikotarpyje)

  55 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių)

  75 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.