Šveicariškas Global Diagnostics tyrimas, Merūnas VItulskisĮ gydytojus ar vaistininkus dažniausiai kreipiamės dėl labai aiškių negalavimų: skauda galvą, pilvą, nugarą, vargina alergija ar nuolatinis nuovargis. Tačiau tai – tik simptomai. Kokia tiksli ūmių ar lėtinių negalavimų priežastis, kaip išvengti ligos ar greičiau pasveikti, kas sukelia alergines organizmo reakcijas, kaip veikia jūsų vidaus organai, kokių vitaminų, mineralų, amino­rūgščių šiuo metu trūksta organizmui, galima nustatyti per kelias minutes pasitelkus GLOBAL DIAGNOS­TICS.

Šveicarų kompanijos „Vitatec“ sukūrta unikali sistema GLOBAL DIAGNOSTICS veikia trejopai: ištiria, analizuoja ir pateikia atstatančios terapijos planą. Šį inovatyvų metodą jau nuo 2012 metų taiko pažangios medicinos klinika BIOFIRST.

Šveicarijoje šis metodas itin populiarus. Pirmiausia dėl to, kad pasitelkus GLOBAL DIAGNOSTICS galima aptikti užuomazgą ligos, kurios simptomų žmogus dar nejau­čia. Tokia profilaktika užtikrina ligų preven­ciją, padeda išvengti sveikatos sutrikimų ir išsaugoti darbingumą.

„Turėdami galimybę nustatyti būsimų ligų užuomazgas galime ne tik slopinti ligų simptomus, bet ir pašalinti priežastis." – G. Čypienė.

Šių dienų medicinoje taikoma daugybė pažangių diagnostikos metodų organizmo funkcijų sutrikimams nustatyti. Tradicinėje medicinoje diagnostikos procedūra atliekama tokiu principu: paėmus kraujo, seilių, nosies sekreto ar smegenų skysčio pasėlio, laukiama, kol bakterijų kultūra užaugs. Tačiau infekcijos galima ir neaptikti. O štai GLOBAL DIAGNOSTICS metodas padeda nustatyti uždegimo židinį ląstelių lygiu, t. y. pačioje proceso pradžioje. Žinodami apie grėsmę galime laiku užkirsti kelią ligos vystymuisi.

Antra vertus, tradiciniai tyrimai padeda nustatyti uždegimo faktą, o GLOBAL DIAGNOSTICS parodo ir uždegimo aktyvumo lygį. Remiantis tuo diagnozuojantis gydytojas gali įvardyti uždegimo sukėlėjus ir tiksliau paskirti gydymą pacientams, tad tenka atlikti mažiau papildomų tyrimų. Diagnozavimo procesas greitesnis, tikslesnis ir paprastesnis. Be to, taupomas pacientų laikas ir lėšos.

GLOBAL DIAGNOSTICS privalumai

 • Tikslus, išsamus ir patikimas tyrimas;
 • Matavimas ir duomenų vertinimas atliekami automatiškai;
 • Organizmo energetinės būklės įvertinimas pateikiamas 3D vaizdu, todėl yra itin tikslus;
 • Tyrimas saugus, neskausmingas, tinka net vaikams;
 • Parenkama individuali detoksikacijos programa.

GLOBAL DIAGNOSTICS tyrimo metu galima nustatyti:

 • Alergiją sukeliančias medžiagas;
 • Organizme esančius parazitus, virusus, bakterijas;
 • Kokių vitaminų, mineralų, amino rūgščių trūksta organizmui;
 • Koks organizmo intoksikacinis laipsnis;
 • Ar gerai funkcionuoja kepenys, inkstai, limfa, virškinimo trakto gleivinė.

Kaip veikia GLOBAL DIAGNOSTICS?

Prie paciento kojų prijungiami davikliai, ir jais į organizmą siunčiami tam tikri impulsai. Procedūra trunka 8–30 min. Aparatas fiksuoja, kaip atitinkamos organizmo vietos reaguoja į siunčiamus elektromagnetinius dirgiklius. Ekrane matoma informacija apie tiriamą žmogų, šalia pateikiami palyginimai su sveiko žmogaus duomenimis, o pagal nustatytus nukrypimus nuo normos parenkama atitinkama terapija.

Ypatingai tiksli atkuriamoji terapija

GLOBAL DIAGNOSTICS - ne vien diagnozavimo metodas. Kartu su keletu vienas kitą papildančių terapinių modulių jis sudaro unikalią patentuotą terapijos sistemą, kurios pritaikymo galimybės – labai plačios. Sistema leidžia itin saugiai, tiksliai ir efektyviai kovoti net su pačiais sunkiausiais sveikatos sutrikimais. Apie terapiją klausiame BIOFIRST klinikos gydytojo neurologo Raimondo Greičiaus. „Terapija gali būti skiriama iš esmės visų, taip pat ir sunkių alerginių, autoimuninių, onkologinių ar kitų ligų atveju.“ – aiškina specialistas. „Šios terapijos procedūros leidžia ne tik atkurti organizmo pusiausvyrą, bet ir pašalinti ligų sukėlėjus: virusus, bakterijas, parazitus.“

Ši terapija išsiskiria ypatingu tikslumu, o atliekant pakartotines procedūras, aparatūra kaskart iš naujo įvertina organizmo būklės pokyčius ir iš karto palygina su visais ankstesniais rezultatais. Tai leidžia nuolat stebėti ir koreguoti gydymo eigą. 

Atstatančios „Vitalfeld“ ir „Mito Plus“ terapijos

Terapijų metu organizmui padedama natūraliai kovoti su įvairaus pobūdžio sveikatos sutrikimais ir išvengti cheminių vaistų vartojimo bei atkurti harmoningą visų organizmo sistemų veiklą ir sustiprinti natūralią jo apsaugą.

„Vitalfeld“ atstatanti terapija

vitalfeld global diagnostics mitaoplus organizmo diagnostika terapijosTerapija yra itin tiksli: atliekant pakartotines procedūras, aparatas įvertina tos akimirkos organizmo būklę ir iš karto palygina su visais ankstesniais rezultatais. Tai leidžia parinkti tiksliausius gydymo metodus (gali būti taikoma kartu su tradiciniais gydymo metodais). GLOBAL DIAGNOSTICS terapija „Vitalfeld“ normalizuoja sutrikusius nesveikų organų ar audinių dažnius ir yra visiškai neskausminga. Be to, prie aparato yra prijungta sistema, kuria galima testuoti vaistus, maisto papildus. Jei tyrimo metu paaiškėja, kad jums, pavyzdžiui, trūksta kalcio, šiuo aparatu galima nustatyti, kuris iš kelių dešimčių įvairių gamintojų kalcio preparatų geriausiai rezonuoja su jūsų ląstelėmis. Tai svarbu dėl kelių priežasčių: pirma, gali paaiškėti, kad jums labiausiai tinka pigiausias iš visų vaistinėse esančių kalcio papildų, vadinasi, neišlaidausite be jokio reikalo, antra, vartodami kalcį, kuris lengviausiai įeina į jūsų ląsteles, išvengsite šalutinio poveikio – inkstų akmenligės.

„Mito Plus“ šveicariška terapija

Šveicariška Mito Plus terapija - Global GiagnosticsPažangiausių mokslo atradimų dėka jau galima itin saugiai, tiksliai ir efektyviai pašalinti net pačius sunkiausius sveikatos sutrikimus, nepakenkiant organizmui. „Mito Plus“ – ką tik BIOFIRST kliniką atkeliavęs Šveicarijos mokslininkų iš „Vitatec“ sukurtas naujausias ir bene tobuliausias natūralios medicinos aparatas, savo veikimu pralenkiantis laiką. „Mito Plus“ taiko terapiją, kurios metu organizmui persiunčiamas natūralus dažnių spektras, padedantis natūraliai kovoti su įvairiaus pobūdžio sveikatos sutrikimais. Esant poreikiui, „Mito Plus“ į organizmą įveda elektromagnetinius homeopatinių medikamentų spektrus.

„Mito Plus“ skiriasi nuo kitų natūralios medicinos aparatų tuo, kad gali taikyti labai tikslią, į konkretų negalavimą orientuotą terapiją, priderintą prie konkretaus paciento. Organizmo sistemos (-ų) sutrikimai:

 • Žaizdos, kaulų ir kremzlių pakitimai. „Mito Plus“ Magnetinio lauko „boosteris“ – specializuotas biotrodas, pasižymintis galingu priešskausminiu poveikiu, todėl jis naudojamas esant žaizdoms, kaulų ir kremzlių pakitimams.
 • Lokalūs skausmai, uždegimai. „Mito Plus“ EHF biotrodas neturi sau lygių dėl itin didelio dažnių spektro, kurį spinduliuoja. Jis yra dedamas ant probleminės vietos, todėl paveikia konkrečią organizmo sritį. Ypač tinka esant lokaliems degeneracijos židiniams, skausmams, uždegimams, pooperaciniu laikotarpiu.
 • Ūmūs sveikatos sutrikimai. Esant ūmiems objektyviais tyrimais nustatytiems sveikatos sutrikimams gali būti naudojamas „Mito Plus“ taškinis biotrodas, kuris nusitaiko į konkretų organizmo tašką ir atlieka ypač tikslią terapiją.
 • Lėtiniai negalavimai. „Mito Plus“ 6 plokštieji biotrodai pasižymi skirtingu poveikiu, todėl juos gydytojas parenka individualiai, atsižvelgdamas į paciento nusiskundimus. Kombinuojant skirtingus aparato biotordus yra atliekamos terapijos, orientuotos į lėtinius, chroniškus ir degeneracinius sveikatos sutrikimus.
 • Vaikų sveikatos sutrikimai. „Mito Plus“ terapijos metu yra siunčiamas natūralus dažnių spektras, natūraliai stiprinantis organizmą, todėl terapija tinka kūdikiams ir mažiems vaikams.

„Mito Plus“ terapiją atlieka patyrę gydytojai homeopatai, sertifikuoti Šveicarijos „Vitatec“ kompanijos profesionaliam darbui su inovatyvia aparatūra.

„Mito Plus“ terapiją galite atlikti tik šiuolaikinės medicinos klinikoje BIOFIRST, kuri yra vienintelis Šveicarijos kompanijos „Vitatec“ atstovas Baltijos šalyse.

 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija

  105 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (trijų mėnesių laikotarpyje)

  45 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių)

  70 €
 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „MitoPlus“ atstatančia terapija

  115 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (trijų mėnesių laikotarpyje)

  55 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių)

  75 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.