SK1 – Pirminė skydliaukės ištyrimo programa – programa skirta pirminiam profilaktiniam skydliaukės veiklos patikrinimui. Ištiriami pagrindiniai du skydliaukės hormonai, kurie suteikia pradinės informacijos apie skydliaukę.

SK2 – Skydliaukės hormonų tyrimas – pagrindinių 4 skydliaukės hormonų tyrimai, kurie parodo ne tik skydliaukės veiklą, bet ir ištiriami antikūnai prieš skydliaukę.

SK3 – Skydliaukės autoimuninio pažeidimo panorama – ištiriami pagrindiniai skydliaukės pažeidimo hormonai ir antikūnai, leidžiantys įvertinti, ar yra imuninės sistemos reakcija prieš skydliaukės audinį.

SK4 – Detali skydliaukės ištyrimo programa – programa sudaryta iš 5 svarbiausių skydliaukės funkciją parodančių hormonų ir baltymų. Gaunama informacija ne tik apie skydliaukės padidėjusią ar sumažėjusią funkciją, bet ir imuninį skydliaukės pažeidimą, galimą navikinį skydliaukės pažeidimą.

SK5 – Skydliaukės ištyrimo programa Nr. 29.

SK6 – Skydliaukės ištyrimo programa Nr. 30.

SK7 – Skydliaukės ištyrimo programa Nr. 31.

 

SK1
10 €
SK2
25 €
SK3
30 €
SK4
40 €
SK5
22 €
SK6
18 €
SK7
15 €
Laisvas tiroksinas (FT4) + +   +   + +
Tirotropinas (TTH, TSH) + + + + + + +
Laisvas trijodtironinas (FT3)   +   +     +
Skydliaukės mikrosominiai antikūnai (ATPO)   + + +   +  
Tireoglobulinas     + + +    
 • Skydliaukės ligų tyrimo programa

 • SK1 – Pirminė skydliaukės ištyrimo programa:

  programa skirta pirminiam profilaktiniam skydliaukės veiklos patikrinimui. Ištiriami pagrindiniai du skydliaukės hormonai, kurie suteikia pradinės informacijos apie skydliaukę.

  10 €
 • SK2 – Skydliaukės hormonų tyrimas:

  pagrindinių 4 skydliaukės hormonų tyrimai, kurie parodo ne tik skydliaukės veiklą, bet ir ištiriami antikūnai prieš skydliaukę.

  25 €
 • SK3 – Skydliaukės autoimuninio pažeidimo panorama:

  ištiriami pagrindiniai skydliaukės pažeidimo hormonai ir antikūnai, leidžiantys įvertinti, ar yra imuninės sistemos reakcija prieš skydliaukės audinį.

  30 €
 • SK4 – Detali skydliaukės ištyrimo programa:

  programa sudaryta iš 5 svarbiausių skydliaukės funkciją parodančių hormonų ir baltymų. Gaunama informacija ne tik apie skydliaukės padidėjusią ar sumažėjusią funkciją, bet ir imuninį skydliaukės pažeidimą, galimą navikinį skydliaukės pažeidimą.

  40 €
 • SK5 – Skydliaukės ištyrimo programa Nr. 29

  22 €
 • SK6 – Skydliaukės ištyrimo programa Nr. 30

  18 €
 • SK7 – Skydliaukės ištyrimo programa Nr. 31

  15 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.
Konsultacijos kaina nėra įskaičiuota į tyrimų kainą.