PRP (kraujo plazmos) procedūros PRP procedūros (kraujo plazmos) yra unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje. PRP procedūros – tai trombocitais prisotinta plazma. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo. PRP gausu augimo faktorių ir biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos. Rekomenduojamas procedūrų skaičius tik 1-2 per metus.

Procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė, rankų sritims.

PRP procedūros skirtos

 • Smulkioms raukšlėms, odos išvaizdai: pagerina odos išvaizdą, išlygina smulkias raukšleles veido, rankų, dekoltė srityse;
 • Tamsiems ratilams: oda aplink akis pasidaro skaistesnė, bei atgauna savo tonusą;
 • Randams: PRP injekcijos yra vienos efektyviausių strijų, aknės randų, bei hipertrofinių randų gydymo metodų;
 • Plaukų slinkimui: PRP injekcijos į galvos odą stimuliuoja plaukų svogūnėlius ir skatina mikrocirkuliaciją. Procedūros, skatina ataugimą, stabdo plaukų slinkimą (vyriško tipo nuplikimo gydymui);
 • Odos gydymui po cheminio arba lazerinio odos šveitimo: PRP mažina skausmą ir pagreitina žaizdų gijimą po lazerio ar cheminio odos šveitimo procedūros.

Kaip atliekama procedūra?

PRP procedūros metu paimamas paciento kraujas iš venos, apie 8 ml, į specialų mėgintuvėlį. Tuomet jis centrifuguojamas,t.y. sukamas specialiu aparatu tam,kad atsiskirtų kraujo dalys. Procedūrai naudojama kraujo plazma ir trombocitai, kurie turi biologiškai daug aktyvių medžiagų. Procedūros metu, plonomis adatomis, kas kelis milimetrus nedideliais kiekiais yra leidžiama kraujo plazma su trombocitais. Taip yra skatinama odos regeneracija, stabdomas senėjimo procesas o rezultate oda atjaunėja. Šios procedūros poveikis yra ilgalaikis, o geriausias rezultatas matomas po 3-4 mėn. PRP procedūros pakartotinai gali būti atliekamos kas mėnesio arba pusės metu tarpe.

 

* - PRP procedūros neatliekamos sergantiems autoimuninėm ligom, nėščiosioms ir maitinančioms mamoms.

 • PRP terapija veidui / kaklui / dekoltė / rankoms (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis)

  280 €
 • PRP terapija veidui / kaklui / dekoltė / rankoms (kai naudojami du mėgintuvėliai)

  450 €
 • PRP terapija galvos odai (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis)

  280 €
 • PRP su hialurono rūgštimi

  300 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.