KP1 – Pirminė kepenų ir tulžies ištyrimo programa – pagrindiniai kepenų veiklą ir kepenų ląstelių pažeidimus atspindintys kraujo tyrimai (kepenų fermentai ir tulžies pigmentas).

KP2 – Išplėstinė kepenų ir tulžies ištyrimo programa – išsami kepenų veiklos ištyrimo programa, sudaryta iš kepenų fermentų, dviejų tulžies pigmentų ir kitų tyrimų, padedančių įvertinti kepenų ląstelių pažeidimus bei rezervinę kepenų funkciją.

KP3 – Kepenų ištyrimo programa (vartojantiems vaistus, alkoholį, apsinuodijus) – vartojant alkoholį, vaistus ar apsinuodijus dažnai pažeidžiamos kepenų ląstelės, kurios privalo išvalyti mūsų organizmą nuo susidariusių toksinių medžiagų. Ištyrimo programa padės įvertinti galimą kepenų pažeidimą, jo sunkumą, įvertins kepenų rezervinę funkciją.

KP4 – Ištyrimo programa prieš hepatito B vakcinaciją – rekomenduojama atlikti prieš hepatito B viruso skiepus, dėl kelių priežasčių: įsitikinti, ar šiuo metu nėra aktyvaus hepatito B viruso organizme; ar organizmas jau turi susiformavusi imunitetą prieš hepatito B virusą.

  KP1
10 €
KP2
20 €
KP3
20 €
KP4
22 €
GOT (AST) + + +  
GPT (ALT) + + +  
Bilirubinas bendras + + +  
Gama–GT + + +  
Šarminė fosfazė + +    
Bendras baltymas   +    
Bilirubinas tiesioginis   + +  
Protrombinas (SPA)   + +  
Estradiolis     +  
Gliukozė     +  
Testosteronas     +  
Anti-HBcor       +
Anti-HBs       +
Bendras kraujo tyrimas     +  
 • Kepenų pažeidimų programa

 • KP1 – Pirminė kepenų ir tulžies ištyrimo programa:

  pagrindiniai kepenų veiklą ir kepenų ląstelių pažeidimus atspindintys kraujo tyrimai (kepenų fermentai ir tulžies pigmentas).

  10 €
 • KP2 – Išplėstinė kepenų ir tulžies ištyrimo programa:

  išsami kepenų veiklos ištyrimo programa, sudaryta iš kepenų fermentų, dviejų tulžies pigmentų ir kitų tyrimų, padedančių įvertinti kepenų ląstelių pažeidimus bei rezervinę kepenų funkciją.

  20 €
 • KP3 – Kepenų ištyrimo programa (vartojantiems vaistus, alkoholį, apsinuodijus):

  vartojant alkoholį, vaistus ar apsinuodijus dažnai pažeidžiamos kepenų ląstelės, kurios privalo išvalyti mūsų organizmą nuo susidariusių toksinių medžiagų. Ištyrimo programa padės įvertinti galimą kepenų pažeidimą, jo sunkumą, įvertins kepenų rezervinę funkciją.

  20 €
 • KP4 – Ištyrimo programa prieš hepatito B vakcinaciją:

  rekomenduojama atlikti prieš hepatito B viruso skiepus, dėl kelių priežasčių: įsitikinti, ar šiuo metu nėra aktyvaus hepatito B viruso organizme; ar organizmas jau turi susiformavusi imunitetą prieš hepatito B virusą.

  22 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.
Konsultacijos kaina nėra įskaičiuota į tyrimų kainą.