Akių tyrimai, tyrimasAkių tyrimai rekomenduojami akių ligų prevencijai bei jų gydymui. BIOFIRST klinika skiria labai didelį dėmesį akių tyrimams ir pirmieji Lietuvoje įsigijo moderniausią Japonų gamintojo "Topcon" kombinuotą diagnostinį įrenginį "TRK-2P", galintį vienu mygtuko paspaudimu atlikti net 4 akių tyrimus:

 1. Refrakciją – regėjimo sutrikimo laipsnį dioptrijomis;
 2. Keratometriją – ragenos gaubtumą;
 3. Tonometriją – akių spaudimą;
 4. Pachimetriją – ragenos storį.

Akių tyrimai neprisiliečiant prie akies

Prietaisas leidžia labai greitai ir ypatingai tiksliai ištirti pacientą jo nevarginant ir nesukeliant jokio diskomforto. Akių tyrimas atliekamas neprisiliečiant prie akies, todėl nereikalingi nuskausminantys lašai. Daugeliu atvejų akių tyrimas gali būti atliktas ir be medikamentinio akių vyzdžių išplėtimo – tiriamasis gali iš karto po tyrimo vairuoti automobilį ar dirbti jam įprastus darbus.

"Šios įrangos esminis privalumas - itin tikslūs akių tyrimai, tyrimų duomenys, bet ir galimybė vienu mygtuku atlikti net kelis akių tyrimus. Dirbant su įprastais aparatais, įvairiems tyrimams sugaištama nemažai laiko, todėl paciento konsultacijai ir išsamesnei atvejo analizei lieka kur kas mažiau. Šiuo atveju, akių tyrimams sugaišus vos 5 minutes, likusį laiką galiu skirti pacientui - išsamiai išanalizuoti situaciją, paaiškinti apie ligą, jos būklę, suteikti maksimaliai informacijos, kad nebereikėtų jos ieškoti kitur. Dažnai tai lemia tolimesnę gydymo eigą. Taip pat, šis aparatas - tikras išsigelbėjimas nuolat skubantiems ir laiko savo sveikatos patikrinimui neatrandantiems žmonėms - greiti, tikslūs ir išsamūs akių tyrimai pateisins lūkesčius." - Vilma Rimaitienė, gydytoja oftalmologė

akių tyrimai ir diagnostika TOPCON aparatuPrietaisas leidžia pastebėti smulkiausius akių pakitimus, kurių negali pamatyti jokie kiti metodai, kai liga yra ankstyvos stadijos ir regėjimo funkcijos dar nėra ženkliai pablogėjusios. Galimybė vienu metu išmatuoti akių spaudimą ir ragenos storį leidžia akių gydytojams tiksliau vertinti pakitimus vienos rimčiausių akių ligų – glaukomos atveju. Kompetetingų BIOFIRST klinikos gydytojų dėmesys pacientui ir profesionalumas - tai būtina sąlyga, siekiant kuo anksčiau nustatyti galimus susirgimus ir išsaugoti gerą pacientų sveikatą!

 

 • Oftalmologo konsultacija su akių dugno tyrimu

  58 - 63 €
 • Oftalmologo konsultacija su akinių parinkimu

  53 - 58 €
 • Oftalmologo konsultacija su tonometrijos tyrimu

  40 - 45 €
 • Oftalmologo konsultacija su refraktometrijos tyrimu

  40 - 45 €
 • Oftalmologo konsultacija su pachimetrijos tyrimu

  40 - 45 €
 • Gyd. oftalmologo konsultacija su pilnu akių ištyrimu (pachimetrija, refraktometrija, tonometrija)

  87 - 92 €
 • Oftalmologo konsultacija su ašarų takų plovimu

  61 - 66 €
 • Gyd. oftalmologo konsultacija su krislo šalinimu

  58 - 63 €

Oftalmologo (medicinos mokslų daktaro) konsultacija - 35 € (40 €)
Pakartotinė oftalmologo (medicinos mokslų daktaro) konsultacija - dėl tos pačios problemos, 2 sav. laikotarpyje - 21 € (29 €)
Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.