-25%
Sausio mėn.

-25% nuolaida nagų grybelio gydymui lazeriu

Skaityti plačiau
-25%
Sausio mėn.
-25% nuolaida nagų grybelio gydymui lazeriu

Nagų grybelio gydymas „Biofirst“ klinikoje atliekamas šiuolaikiškai, naudojant „MeDioStar NeXT PRO lazerį. Tai efektyvumu kitus gydymo metodus pranokstanti pagalba kovojant su grybeline nagų infekcija. Gydymo lazeriu procedūros greitos, saugios ir be šalutinio poveikio. Grybelis sugeria lazerio skleidžiamą šviesą, paverčia ją karščiu ir žūsta. Tai puiki išeitis norint išvengti medikamentinio gydymo ar net skausmingo chirurginio nago pašalinimo.

Kaip atliekama nagų grybelio gydymo procedūra „MeDioStar NeXT PRO“ lazeriu?

„MeDioStar NeXT PRO“ lazeris – tai efektyvus grybelio gydymas naujausiomis technologijomis. Grybelis sugeria lazerio skleidžiamą šviesą, paverčia ją karščiu ir žūva. Tačiau, gali praeiti keletas mėnesių, kol galėsite džiaugtis sveikais nagais. Pažeista nago dalis turi visiškai ataugti, tad turi praeiti keli mėnesiai.
Rankų nagai paprastai nuauga per 6, kojų – per 12 mėnesių. Veiksmingo gydymo rezultatas – gražūs ir sveiki nagai!

Kiek gydymo procedūrų gali prireikti?

Gydymo procedūrų skaičius priklauso nuo nago pažeidimo. Dažniausiai nagų grybelio gydymas užtrunka 3 mėnesius - reikia atlikti 3 gydymo procedūras kas 30 dienų, tačiau jei nagai stipriai pažeisti, gali prireikti 4-5 ar daugiau gydymo procedūrų.

Akcija galioja iki 2018 sausio 31 d. -25% nuolaida taikoma tiek rankų, tiek kojų nagų grybelio šalinimui lazeriu.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
300€ 249€
Sausio mėn.

PRP terapija galvos odai + TRX2 maisto papildas dovanų!

Skaityti plačiau
300€ 249€
Sausio mėn.
PRP terapija galvos odai + TRX2 maisto papildas dovanų!

Šiek tiek slenkantys plaukai – normalus reiškinys. Tačiau jei pastebėjote, kad plaukų, net ir labai vešlių, sumažėjo, rūpintis vertėtų pradėti nedelsiant. Ilgalaikis negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Tie, kas susiduria su šia problema, žino, kokia sunki kova tai yra. Mes stojame jūsų pusėn ir suteikiame galingą ginklą prieš plaukų išslinkimą. 
PRP procedūros
 (kraujo plazmos) yra unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje. PRP procedūros – tai trombocitais prisotinta plazma. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo. PRP gausu augimo faktorių ir biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos. Rekomenduojamas procedūrų skaičius tik 1-2 per metus.
TRX2 maisto papildas - tai molekulinė priemonė plaukų slinkimo problemai spręsti! Oksfordo mokslininkų išrastoje unikalioje  TRX2® formulėje į vieną sprendimą pritaikytos visos  naujausios mokslinės žinios. Priemonė sukurta taip, kad plaukų folikulams suteiktų specialių medžiagų ir junginių, kurie skatina sveiką ir natūralų plaukų augimą.

Įspūdingi, moksliškai įrodyti rezultatai;
Jokių hormonų;
Jokios rizikos!

Pasinaudokite šia unikalia galimybe vėl šypsotis veidrodžiui! Akcija galioja iki 2018 sausio 31 d. Akcijinė kaina ir dovana taikoma galvos ir veido PRP procedūrai, kai naudojamas vienas mėgintuvėlis kraujo plazmos. 

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
280€ 249€
Sausio mėn.

PRP terapija veido odai + DOVANA Hialurono bomba odos spindėjimui iš vidaus

Skaityti plačiau
280€ 249€
Sausio mėn.
PRP terapija veido odai + DOVANA Hialurono bomba odos spindėjimui iš vidaus

Sausio mėnesį pristatome tikrą bombą veido odos grožiui ir sveikatai. Tai PRP terapija ir maisto papildas su Hialuronu DOVANŲ! PRP procedūros metu yra skatinama odos regeneracija, stabdomas senėjimo procesas, o rezultate oda atjaunėja. Šios procedūros poveikis yra ilgalaikis, o geriausias rezultatas matomas po 3-4 mėn. PRP procedūros pakartotinai gali būti atliekamos kas mėnesio arba pusės metu tarpe.

Kas yra PRP?
PRP procedūros
 (kraujo plazmos) yra unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje. PRP procedūros – tai trombocitais prisotinta plazma. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo. PRP gausu augimo faktorių ir biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos. Rekomenduojamas procedūrų skaičius tik 1-2 per metus. Procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė, rankų sritims.

PRP procedūros skirtos

  • Smulkioms raukšlėms, odos išvaizdai: pagerina odos išvaizdą, išlygina smulkias raukšleles veido, rankų, dekoltė srityse;
  • Tamsiems ratilams: oda aplink akis pasidaro skaistesnė, bei atgauna savo tonusą;
  • Randams: PRP injekcijos yra vienos efektyviausių strijų, aknės randų, bei hipertrofinių randų gydymo metodų;
  • Plaukų slinkimui: PRP injekcijos į galvos odą stimuliuoja plaukų svogūnėlius ir skatina mikrocirkuliaciją. Procedūros, skatina ataugimą, stabdo plaukų slinkimą (vyriško tipo nuplikimo gydymui);
  • Odos gydymui po cheminio arba lazerinio odos šveitimo: PRP mažina skausmą ir pagreitina žaizdų gijimą po lazerio ar cheminio odos šveitimo procedūros.

Kas yra maisto papildas „Ultimate Beauty Hydration“?

Tai būdas, savo odos grožį bei sveikatą puoselėti iš vidaus. Mums puikiai pažįstama hialurono rūgštis, susijungia su Prancūzijoje patentuota Lipowheat ™ ekstraktu. Kartu šie galingi veiksniai grąžina odos drėgmę, taip užkirsdami kelią tolimesnėms odos problemos. 
Lipowheat ™ išgaunamas iš kviečių, tačiau buvo patvirtinta, kad galutiniame ekstrakte nėra glitimo. Lipowheat ™ sudėtyje daug augalinių keramidų ir ląstelinių membranų glikolipidų. Tai veganinis keramidų šaltinis. Sudedamosios dalys: Lipowheat patentuotas junginys iš kviečių (3 proc. glikozilkeramidų); stabilizatorius: hidroksipropilmetilceliuliozė; mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) lapai, tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera) vynuogių sėklų ekstraktas (sudėtyje 95 proc. oligomerinių proantocianidinų), alfa lipo rūgštis, pajūrinių pūšų (Pinus pinaster) žievių eskstraktas (sudėtyje 95 proc. oligomerinių proantocianidinų), hialurono rūgštis, paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) uogos, didžioji vingrūnė (Spirulina major).

 

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
115€ 89€
Sausio mėn.

Maisto netoleravimo testas dabar tik 89Eur!

Skaityti plačiau
115€ 89€
Sausio mėn.
Maisto netoleravimo testas dabar tik 89Eur!

Maisto netoleravimo testas klinikoje, atliekamas Dr. Folio metodu, naudojant modernų vienintelį Baltijos šalyse „Dermatron CLS 3D“ aparatą, kurį sukūrė „Pitterlig“ instituto mokslininkai iš Vokietijos. BIOFIRST klinikoje maisto netoleravimo testą atlieka patyrę gydytojai, kurie stažavosi „Pitterling“ institute Miunchene ir buvo paruošti profesionaliam darbui su „Dermatron CLS 3D“ aparatu.
Gaukite testo išvadas iš karto! BIOFIRST klinikoje atliekamas maisto netoleravimo testas greita ir neskausminga procedūra, nereikalaujanti jokio išankstinio pasiruošimo. Tyrimo metu specialiu jutikliu liečiami rankose esantys aktyvūs taškai, o informacija iškart matosi kompiuterio monitoriuje. Į programą yra įvesta 200 skirtingų rūšių maisto produktų ir gėrimų, kurie vienas paskui kitą „įjungiami į grandinę“. Taip dirbtinai sukuriama būsena, tarsi to produkto būtumėte ką tik valgęs. Kaip organizmas į kiekvieną produktą reaguoja, iškart rodo skalės duomenys. Taigi, atlikus išsamų 1 - 1,5 val. trukmės 200 maisto produktų ir gėrimų apimantį tyrimą ir analizę yra nustatoma, kuriuos produktus galima vartoti, o kurių derėtų atsisakyti.
Daugiau apie maisto netoleravimo testą, skaitykite čia.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu