Profilaktinis kraujo ištyrimas – gydytojų sudarytas tyrimų rinkinys moterims ar vyrams, kuriuo siekiama laiku užkirsti kelią Lietuvoje dažniausiai pasitaikančioms ligoms bei jų vystymuisi. Reguliarus sveikatos patikrinimas, siekiant įvertinti bendrą asmens sveikatos būklę, organizmo sistemų veiklą, medžiagų apykaitą, infekcinių, onkologinių ar alerginių rodiklių pakitimus, gali padėti laiku nustatyti ligas ir išvengti rimtų jų komplikacijų.

Išplėstinė ištyrimo programa – tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta tiems, kas nori išsitirti visą organizmą. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžiniai žymenys ir kt.

Pilną kraujo ištyrimo faktorių sąrašą, rasite čia:
* vyrams

moterims
Liepos mėnesį „Biofirst“ klinikoje pilnas kraujo ištyrimas (tiek vyrui, tiek moteriai), kainuoja tik 89 Eur (įprasta kaina – 119 Eur)! Akcija galioja iki 2018 07 31d.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu