PRP procedūros – tai trombocitais prisotintos plazmos injekcijos. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo. PRP gausu augimo faktorių ir biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos.

PRP procedūros skirtos:

  • Smulkioms raukšlėms, odos išvaizdai: pagerina odos išvaizdą, išlygina smulkias raukšleles veido, rankų, dekoltė srityse;
  • Tamsiems ratilams: oda aplink akis pasidaro skaistesnė, bei atgauna savo tonusą;
  • Randams: PRP injekcijos yra vienos efektyviausių strijų, aknės randų, bei hipertrofinių randų gydymo metodų;
  • Plaukų slinkimui: PRP injekcijos į galvos odą stimuliuoja plaukų svogūnėlius ir skatina mikrocirkuliaciją. Procedūros, skatina ataugimą, stabdo plaukų slinkimą (vyriško tipo nuplikimo gydymui);
  • Odos gydymui po cheminio arba lazerinio odos šveitimo: PRP mažina skausmą ir pagreitina žaizdų gijimą po lazerio ar cheminio odos šveitimo procedūros.

Kaip atliekama procedūra?

PRP procedūros metu paimamas paciento kraujas iš venos, apie 8 ml, į specialų mėgintuvėlį. Tuomet jis centrifuguojamas,t.y. sukamas specialiu aparatu tam,kad atsiskirtų kraujo dalys. Procedūrai naudojama kraujo plazma ir trombocitai, kurie turi biologiškai daug aktyvių medžiagų. Procedūros metu, plonomis adatomis, kas kelis milimetrus nedideliais kiekiais yra leidžiama kraujo plazma su trombocitais. Taip yra skatinama odos regeneracija, stabdomas senėjimo procesas o rezultate oda atjaunėja. Šios procedūros poveikis yra ilgalaikis, o geriausias rezultatas matomas po 3-4 mėn. PRP procedūros pakartotinai gali būti atliekamos kas mėnesio arba pusės metu tarpe.

* - PRP procedūros neatliekamos sergantiems autoimuninėmis ligomis, nėščiosioms ir maitinančioms mamoms.

Birželio mėnesį, PRP terapija veidui / galvos odai (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis) kainuoja tik 199 Eur vietoje 280 Eur! Akcijos galiojimo pabaiga: birželio 30d. 
SVARBU: besiregistruojantiems birželį, tačiau procedūrą suplanavus kitam mėnesiui, akcija laikoma GALIOJANČIA. 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu