Kovo mėnesį, dovanojame ypatingą pasiūlymą - duetą ryškiems veido odos pokyčiams.

Švelnus frakcinis odos atnaujinimas - tai procedūra, kurios metu pašalinama apie 5 proc. paviršinio odos sluoksnio, todėl oda atsinaujina. Po procedūros odoje vyksta procesai, kurie skatina odos porų susiaurėjimą, ją stangrina ir patempia. Atliekant švelnų frakcinį odos atnaujinimą mūsų klinikoje Er-Yag lazeriu, priklausomai nuo vyraujančios odos problemos, gali būti parenkami skirtingi rėžimai, kurie stangrina odą, ją skaistina bei geriną kraujotaką.

Kuo skiriasi švelnus frakcinis odos atnaujinimas nuo frakcinio odos atnaujinimo?

Švelnus frakcinis odos atjauninimas yra švelni procedūra, kuri rekomenduojama mažai odos problemų turintiems ar jų neturintiems, bet norintiems pasigražinti žmonėms. Jos metu pašalinama maždaug 5 proc. odos paviršiaus. Tuo tarpu frakcinio odos atjauninimo metu pašalinama apie 15-25 proc. odos paviršiaus, todėl ši procedūra yra gerokai stipresnė, rekomenduojama žmonėms, kurie turi odos defektų ir problemų, tokių kaip randai, pigmentacijos pakitimai, gilesnės raukšlės.
Daugiau informacijos apie frakcinį odos atnaujinimą, rasite čia.

Kas yra PRP terapija?

Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijosdermatovenerologijoje yra skirtos veido/kaklo/dekolte/rankų odos problemų sprendimui bei plaukų slinkimo gydymui. Tai unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo, kuriame gausu augimo faktorių bei biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos. Kovo mėnesį, atliekant švelnaus frakcinio atnaujinimo procedūrą, PRP terapija taikoma kitu metodu, nei įprastai: kraujo plazma nėra leidžiama į odą, ja veidą ištepame; greitesnės odos regeneracijos labui. Daugiau apie PRP procedūrą skaitykite čia.

Pasiūlymas galioja nuo 2019 03 01 iki 2019 03 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, vasario mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2019 m. kovo mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas balandžiui. Būtina išankstinė registracija: