PRP – tai paciento kraujo plazmos injekcijos į problemines vietas. Atitinkamai paruoštos ir sumaišytos su hialurono rūgštimi, jos tinka šių indikacijų gydymui:

  • Seksualinės funkcijos sutrikimai: dispareunia (skausmas lytinių santykių metu), lytinio susijaudinimo sumažėjimas, sunkumas pasiekti orgazmą.
  • Lyties organų ligos: makšties atrofija (deginimo jausmas, niežėjimas, perštėjimas)
  • Lėtinių makšties infekcijų gydymas: dažnai pasikartojantis makšties grybelis ar nespecifinės kilmės lėtiniai makšties uždegimai.
  • Šlapimo takų ligos: šlapimo nelaikymas, skausmingas šlapinimasis, lėtinė šlapimų takų infekcija.


Rugsėjo mėnesį, PRP terapija su hialurono rūgštimi Jums kainuos tik 209 Eur vietoje 409 Eur (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis)! 2 mėgintuvėlių procedūros kaina: 309 Eur (kai vienas mėgintuvėlis yra praturtintas hialurono rūgštimi, o kitas - tik atskirta kraujo plazma). Plačiau apie procedūrą, skaitykite čia (dėmesio - būsite nukreipti į puslapį, kuriame kainos nurodytos BE nuolaidos).
Pasiūlymas galioja nuo 2018 09 01 iki 2018 09 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2018 m. rugsėjo mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas spaliui. Būtina išankstinė registracija:

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu