Nebesukite galvos dėl prakaituojančių pažastų!

Prakaitavimas – natūrali organizmo reakcija į aplinkos veiksnius, tokius kaip padidėjusi temperatūra, fizinis krūvis ar stresas. Gausus prakaitavimas gali tapti didele problema, sukeliančia tiek psichologinį, tiek fizinį diskomfortą. Hiperhidrozė (perteklinis prakaitavimas) yra sutrikimas kai tam tikros organizmos vietos, t.y., pažastys, delnai ir pėdos išskiria didesnį nei įprastai prakaito kiekį.

Priežasčių šiam sutrikimui yra daug:

  • endokrininės sistemos veikla;
  • cukrinis diabetas;
  • tuberkuliozė;
  • onkologiniai sutrikimai;
  • neurologiniai sutrikimia;
  • alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimas;
  • didelis kofeino vartojimas.

Vienas efektyviausių gausaus prakaitavimo gydymo būdų – botulino toksino injekcijos. Dauguma šią priemonę žino kaip būda kovoti su raukšlėmis, tačiau pasitelkus jo veikimo principą (paralyžavimo efektą) galima išpręsti ne tik estetines problemas. Iš pažiūros paprastai atrodanti problema gali išsivystyti į rimtas psichologines problemas kaip neurozė, depresija, įvairūs kompleksai ar net apsunkinti profesinę ir fizinę veiklą. Išsiskiriant dideliam kiekiui drėgmės susidaro palanki terpė bakterinei ar grybelinei infekcijai atsirasti - gali sklisti nemalonus kvapas, prasidėti odos suerzinimas, dermatitas ar kitos odos ligos.

Botulino injekcijas „Biofirst“ klinikoje atlieka ilgametę patirtį turintys gydytojai-dermatovenerologai. 

Pasiūlymas galioja nuo 2018 12 01 iki 2018 12 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, gruodžio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2018 m. gruodžio mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas ir kitiems mėnesiams. Būtina išankstinė registracija: