Tik 89eur vietoje 115eur už viso kūno ištyrimą Global Diagnostics sistema!

Tai unikali organizmo ištyrimo sistema, kurią galite išbandytii tik mūsų klinikoje! Pacientui prie kojų (pėdose) yra priklijuojami davikliai, skenuojantys dažnių skirtumus tarp organų ir jų sistemų. Sistema siunčia į organizmą nesuskaičiuojamą kiekį impulsų, išmatuoja reakcijas, analizuoja gautus duomenis ir pateikia duomenis gydytojui. Šis tyrimo metodas yra ne tik greitas, bet ir tarsi padaro kūnui nepavojingą momentinę jo biolauko nuotrauką. Šis  metodas veikia trejopai: ištiria organizmą, analizuoja daugybę gautų duomenų ir yra naudojamas atstatančiosios terapijos tikslais. Tyrimas yra neskausmingas, todėl tinka ir vaikams! 

Kuo šis diagnozavimo metodas skiriasi nuo tradicinių medicininių tyrimų?

Šių dienų medicinoje taikoma daugybė pažangių diagnostikos metodų organizmo funkcijų sutrikimams nustatyti. Įprastai diagnostikos procedūra atliekama tokiu principu: paėmus kraujo, seilių, nosies sekreto ar smegenų skysčio pasėlio, laukiama, kol bakterijų kultūra užaugs. Tačiau infekcijos galima ir neaptikti. O štai "GLOBAL DIAGNOSTICS" metodas padeda nustatyti uždegimo židinį ląstelių lygmenyje, t. y. pačioje proceso pradžioje. Žinodami apie grėsmę galime laiku užkirsti kelią ligos vystymuisi. Antra vertus, tradiciniai tyrimai padeda nustatyti uždegimo faktą, o "GLOBAL DIAGNOSTICS" parodo ir uždegimo aktyvumo lygį. Remiantis tuo, diagnozuojantis gydytojas gali įvardyti uždegimo sukėlėjus ir tiksliau paskirti gydymą pacientams, tad tenka atlikti mažiau papildomų tyrimų. Diagnozavimo procesas greitesnis, tikslesnis ir paprastesnis. Be to, taupomas pacientų laikas ir lėšos.

Pasiūlymas galioja nuo 2018 12 01 iki 2018 12 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, gruodžio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2018 m. gruodžio mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas ir kitiems mėnesiams. Būtina išankstinė registracija: