Naujieji Metai - puiki proga pakeisti savo įpročius!

Dietologai maisto netoleravimą apibūdina kaip neigiamą organizmo reakciją į produktus, kuriuos valgome, pasireiškiančią lėtiniais, užslėptais uždegiminiais ir imuniniais sutrikimais. 

Maisto netoleravimo testas klinikoje yra atliekamas Dr. Folio metodu, naudojant modernų vienintelį Baltijos šalyse „Dermatron CLS 3D“ aparatą. Šiuo metodu testuojame net 200 maisto produktų ir gėrimų! Šis metodas ypatingas tuo, kad nereikia atlikti skausmingų kraujo tyrimų, o rezultatai yra sužinomi iškart! Naudojant šį aparatą dirbtinai sukuriama būsena, tarsi testuojamo produkto būtumėte ką tik valgęs. Kaip organizmas į kiekvieną produktą reaguoja, iškart rodo skalės duomenys. Tyrimo trukmė - 1/1,5 val., per kurias yra nustatoma, kuriuos produktus galima vartoti, o kurių derėtų atsisakyti.

Daugiau informacijos apie šį testą rasite: http://www.bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/maisto-netoleravimo-testas/

Pasiūlymas galioja nuo 2019 01 01 iki 2019 01 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, sausio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2019 m. sausio mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas vasariui. Būtina išankstinė registracija: