Maisto netoleravimo testas klinikoje, atliekamas Dr. Folio metodu, naudojant modernų vienintelį Baltijos šalyse „Dermatron CLS 3D“ aparatą, kurį sukūrė „Pitterlig“ instituto mokslininkai iš Vokietijos. BIOFIRST klinikoje maisto netoleravimo testą atlieka patyrę gydytojai, kurie stažavosi „Pitterling“ institute Miunchene ir buvo paruošti profesionaliam darbui su „Dermatron CLS 3D“ aparatu.

Kas yra maisto netoleravimas?

Dietologai maisto netoleravimą apibūdina kaip neigiamą organizmo reakciją į produktus, kuriuos valgome, pasireiškiančią lėtiniais, užslėptais uždegiminiais ir imuniniais sutrikimais. Kiekvienas renkamės tokius maisto produktus ir gėrimus, kurie labiausiai patinka, tačiau gali būti, kad kai kurių produktų organizmas nesugeba įsisavinti produkte esančių maisto medžiagų ar pernelyg jautriai į tokias medžiagas reaguoja.

Išvados – iš karto

BIOFIRST klinikoje atliekamas maisto netoleravimo testas greita ir neskausminga procedūra, nereikalaujanti jokio išankstinio pasiruošimo. Tyrimo metu specialiu jutikliu liečiami rankose esantys aktyvūs taškai, o informacija iškart matosi kompiuterio monitoriuje. Į programą yra įvesta 200 skirtingų rūšių maisto produktų ir gėrimų, kurie vienas paskui kitą „įjungiami į grandinę“. Taip dirbtinai sukuriama būsena, tarsi to produkto būtumėte ką tik valgęs. Kaip organizmas į kiekvieną produktą reaguoja, iškart rodo skalės duomenys. Taigi, atlikus išsamų 1 - 1,5 val. trukmės 200 maisto produktų ir gėrimų apimantį tyrimą ir analizę yra nustatoma, kuriuos produktus galima vartoti, o kurių derėtų atsisakyti.

Bloggerė @_aisteza apie mūsų klinikoje atliktą maisto netoleravimo testą:
Pasiūlymas galioja nuo 2018 08 01 iki 2018 08 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų rugpjūčio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2018 m. rugpjūčio mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas rugsėjui. Būtina išankstinė registracija:

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu