Liftinguojanti, prabangi, anti-ageing veido, kaklo ir dekolte procedūra Rose Diamond - grožio poilsis, išsiskiriantis savo veiksmingumu. Kai Jūs ramiai įsitaisote kosmetologo kėdėje, didžiulį darbą atlieka išskirtine sudėtimi pasižyminti kosmetika ir didžiulę patirtį sukaupusi kosmetologė. Visuose Rose Diamond produktuose yra ekologiškas Damasko rožių hidrolatas ir deimantų dulkės, kurie labai vertinami dėl suteikiamos energijos, bei simbolizuoja klestėjimą bei meilę. Rožių vanduo destiliuojamas iš šviežių, ekologiškai auginamų Damasko rožių žiedlapių. Deimantų dulkės, tai iki miltelių susmulkinti deimantai, kurie natūraliai skatina odos sluoksniavimosi procesą, palikdami odą švelnią ir ypač atgaivintos išvaizdos.
Trigubas šveitimas, galingas liftinguojantis masažas, akupresūra, aromaterapija ir patys prabangiausi, organiškoje kosmetikoje pripažinti ingredientai: omega rūgštys, keramidai, deimantų dulkės (dėl smulkių linijų ir raukšlių spinduliavimo ir nykimo), natrio hialuronatas (hidratacijai), inkapsuliuotas retinolis, rožės, deguonies molekulės, jūros dumbliai ir kt.
Kosmetologių sąrašą rasite čia. Daugiau kosmetologinių procedūrų su "The Organic Pharmacy", rasite čia.

Dėmesio! Kainos vidiniuose puslapiuose nurodytos be nuolaidos!

Pasiūlymas galioja nuo 2019 03 01 iki 2019 03 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, vasario mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2019 m. kovo mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas balandžiui. Būtina išankstinė registracija: