Kas yra veido valymas ultragarsu?

Tai modernus ir saugus odos valymo metodas, plačiai taikomas šiuolaikinėje kosmetologijoje. Klientų pamėgtas tuo, kad yra saugus net ir tiems, kieno oda yra ypač jautri. Procedūros metu netraumuojamas odos paviršius: saugiai pašalinamos negyvos odos ląstelės, nešvarumai ir užsikimšusios poros.

Kaip atliekama veido valymo procedūra?

Pirmiausia atliekamas paviršinis odos šveitimas ultragarsu – negyvybingų paviršinio odos sluoksnio ląstelių atsluoksniavimas veikiant ultragarso bangoms. Procedūra vyksta giliai, intraląsteliniam lygmeny – ultragarsinių bangų pagalba atveriamos odos poros, greičiau ir geriau išvalomas riebalų perteklius ir susikaupę nešvarumai, spuogai, inkštirai ir kamedonai. Sekančiame etape kliento oda brinkinama – drėgna, minkšta oda puikiai tinka tolimesniems odos valymo procesams. Ultragarsu išvalius odą, atlikus mikromasažą, suaktyvinus kraujotaką, į giliausius odos sluoksnius įvedamos aktyviosios medžiagos – profesionalios kosmetikos serumai. Procedūros metu, jaučiama labai silpna vibracija, nemalonių pojūčių klientas nepatiria. Veido valymas ultragarsu būna derinamas su mechaniniu veido valymu, masažu, įvairiomis kitomis kosmetologinėmis procedūromis.

Ar pakanka veido valymo ultragarsu, norint pilnai išvalyti odą

Tam, kad veido valymas būtų tikrai efektyvus, jis yra derinamas su ekologiškomis „The Organic Pharmacy“ arba medicininės klasės „Cell Fusion C“ kosmetikos priemonėmis.

Kas kiek laiko reikia atlikti šią procedūrą?

Kiekvieno žmogaus oda ir jos problematika yra labai įvairi. Tačiau galima sakyti, kad jaunatviškai, riebiai ar mišriai veido odai rekomenduojama procedūrą atlikti maždaug 1 kartą per 1-2mėn., brandžiai ar sausai odai – kartą per 6 mėnesius.

Ar visiems tinka veido valymas ultragarsu?

Šis metodas išsiskiria savo universalumu, tačiau veido valymo ultragarsu atlikti negalima, kai yra:
Pūlingas veido odos uždegimas, nėštumas, kraujo ligos, sergama sinusitu, širdies ritmo sutrikimas, širdies stimuliatorius.

Klinikoje dirbantys kosmetologai įvertins jūsų odos būklę ir patars dėl procedūrų tinkamumo, parinks kosmetikos priemones, pateiks rekomendacijas dėl efektyviausio ir geriausio sprendimo būtent jums.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu