Lazerinis veido odos atjauninimas-šveitimas anglimi (CARBON LASER PEEL) - tai procedūra, skirta išsiplėtusių veido porų sumažinimui, giluminiam odos porų valymui, odos skaistinimui, šviesinimui ir odos spalvos suvienodinimui. Ji atliekama vokiečių gamintojo "Asclepion" lazeriu "STUDIO". Šį pigmentą naikinantį lazerį Europoje įsigijome pirmieji, o galingesnių parametrų įrenginio nėra visoje pasaulinėje rinkoje (nebent lygiaverčių). 
Procedūros metu, specialiu anglies kremu yra ištepamos probleminės odos vietos (gali būti visas veidas, tik T zona, tik skruostai ir pan.) Po kelių minučių, nuvalius šį kremą, oda veikiama lazerio šviesa, kuri pašalina anglies prisisotinusius odos nešvarumus ir odos riebalus nuo jos paviršiaus ir iš odos porų. "Carbon laser peel" procedūra tinka moterims ir vyrams, ypač kai vargina išsiplėtusios odos poros ir riebi veido oda.
Kokie yra šios procedūros privalumai?
"Studio" lazerio pranašumai. Skaitykite čia.

Kokio specialaus pasiruošimo reikia prieš procedūrą?
Kaip atliekama CARBON LASER PEEL procedūra?
Ar ši procedūra yra skausminga?
Kaip atrodo oda po procedūros?
Kiek procedūrų gali prireikti, siekiant maksimalaus efekto?
Po gydymo. Skaitykite čia.
Procedūros kontraindikacijos (kada jos negalima atlikti). Skaitykite
čia.

Akcija galioja pirmiems 25 užsiregistravusiems klientams, nepriklausomai nuo to, ar procedūra atliekama tik vienoje veido zonoje, ar visame veide. Antrą kartą atvykus paslaugai, ta pačia akcija pasinaudoti negalima. Akcija negalioja klientams, persiregistruojantiems procedūrai, kai registracija buvo įvykdyta iki spec. pasiūlymo paskelbimo datos.