Kada paskutinį kartą išsamiai tyrėtės gerklę, nosį bei ausis? Spalio mėnesį, dovanojame 20% nuolaidą visoms LOR paslaugoms! 
- Konsultacijoms

Med. mokslų dr. Aurelija Vegienė konsultuoja ir gydo vaikus bei suaugusius dėl ausų, nosies, gerklės, ryklės ligų. Diagnozuoja ir gydo ūmines ir lėtines nosies ir sinusų, ausų, ryklės, gerklų ir balso ligas. Konsultuoja ir gydo balso profesionalus. Atlieka įvairias diagnostines ir gydomąsias procedūras: nosies, ryklės, gerklų endoskopinius tyrimus, veido daubų atsiurbimo, praplovimo procedūras, stabdo kraujavimą iš ANG organų, atlieka nosies kraujagyslių prideginimo procedūras, esant klausos patologijai atlieka impedansometrinį tyrimą, prireikus ima biopsijas, pasėlius mikrobiologiniams tyrimams, tepinėlius citologiniams tyrimams.

 

 

Medicinos mokslų daktaras. Konsultuoja ir gydo ausų, nosies, gerklės, ryklės ligas: ūmias ir lėtines slogas, sinusitus, ausų susirgimus, ryklės patologijas ir kt. Atlieka sieros kamščio šalinimo, kraujagyslių prideginimo, veido daubų atsiurbimo ir praplovimo procedūras. Konsultuoja ir gydo vaikus. Domėjimosi sritys: bendroji otorinolaringologija, galvos ir kaklo onkologija, naujų diagnostinių metodų pritaikymas otorinolaringologijoje.Skaito mokslinius pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse-praktinėse konferencijose. Ruošia ir publikuoja mokslinius straipsnius Lietuvos ir tarptautiniuose moksliniuose žurnaluose. Stažavosi Lenkijoje, Austrijoje.

 

 

Visus otorinolaringologus rasite čia. Spec. pasiūlymas galioja visoms LOR paslaugoms, įskaitant šias:

  • Nosies, nosiaryklės endoskopinis tyrimas kietu videoendoskopu

  • Nosies, nosiaryklės, gerklaryklės, minkštojo gomurio, gerklų endoskopinis tyrimas lanksčiu videoendoskopu

  • Sieros kamščio šalinimas

  • Kraujagyslių prideginimas

  • Atsiurbimas ir daubų praplovimas

  • Impedansometrija (vidurinės ausies būklės tyrimas)

  • Ausų prapūtimas pagal Policerį.

Pasiūlymas galioja nuo 2018 10 01 iki 2018 10 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, spalio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2018 m. spalio mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas lapkričiui. Būtina išankstinė registracija:

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu