Lapkritis - „Studio“ lazerio mėnuo! Šio naujo, galingiausio rinkoje įrenginio įsigijimo proga, kviečiame išbandyti 4 skirtingas procedūras, -20% pigiau!

Prieš keletą metų pasidarėte tatuiruotę ir jos nebenorite? Praėjus tam tikram laikui ilgalaikis makiažas išbluko ir norite jį pašalinti? Mes galime padėti! Pasitelkus į pagalbą naująjį lazerį "Studio", galima panaikinti pigmentą, kuris į odą buvo įvestas dirbtiniu būdu - atliekant įvairaus tipo tatuiruotes ar ilgalaikį makiažą. Gera žinia yra ta, kad juodas ar tamsesnes spalvas (mėlynas, raudonas ir pan.) iš odos galima panaikinti visiškai. Taip pat gydymui lengviau pasiduoda mėgėjiškos tatuiruotės, nes tokiu atveju pigmentas į odą yra įvestas ne taip giliai, kaip profesionalo kabinete. Kalbant apie permanentinio antakių makiažo pašalinimą - procedūrų trukmę ir intensyvumą apsprendžia tai, kokie dažai ar jų mišinys buvo naudotas makiažui atlikti. Dažnai pasitaiko, kad reikiamos spalvos išgavimui būna panaudojamas kelių spalvų mišinys - žalios, mėlynos ar raudonos. Koks pigmentas ar jų mišinys buvo panaudotas būtent Jums, dažnai sužinoma tik lazerinės procedūros metu, kuomet atidengiami dažų sluoksniai. Naikinant ilgalaikį makiažą jo spalva po lazerio procedūrų dažnai kinta, dėl to yra neįmanoma iš anksto nustatyti, kiek tiksliai procedūrų gali prireikti kiekvienu atveju, nes skirtingi pigmentai nyksta nevienodu greičiu. Kol kas permanentinio makiažo šalinimo procedūra atliekama tik antakių sričiai.

Procedūras lazeriu atlieka gydytojas dermatovenerologas.

Pasiūlymas galioja nuo 2018 11 01 iki 2018 11 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, lapkričio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2018 m. lapkričio mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas ir kitiems mėnesiams. Būtina išankstinė registracija:

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu