Kai varginančios bėdos gali būti lengvai išsprendžiamos, susiduriame su vienintele kliūtimi – nejaukumo jausmu, užkertančiu kelią drąsiai apie jas prabilti. pasitelkus pažangiausias medicinos technologijas, sveikatos bei estetinės problemos, kurios anksčiau buvo sunkiai išsprendžiamos, šiais laikais yra įveikiamos.

Intymios bėdos

Vienos nemaloniausių atliekamų procedūrų moterims visuomet būdavo ginekologo kabinete, o klausimai intymia tema – didžiausia gėda. Prabilti apie tai, kad vargina šlapimo nelaikymas, makšties elastingumo sumažėjimas, makšties atrofija ar vaginalinis sausumas, išdrįsta ne visos, o tylos pasekmės būna skaudžios.

Daugiau nei 25 metų darbo patirtį turinti „Biofirst“ klinikos gydytoja akušerė-ginekologė Asta Valytė neslepia, jog moterys kreipiasi į ginekologą tik tada, kai sveikatos bėdos įsisenėja ar komplikuojasi. Fizinio krūvio metu, čiaudint, kosint, lipant laiptais ir net mylintis šlapimo nelaikymas tampa milžiniško diskomforto priežastimi. Pasak gydytojos, kita dažna intymi problema yra makšties gleivinės išplonėjimas. Jis paprastai išsivysto dėl hormonų pokyčių moters organizme – dauguma moterų pradeda jausti sausumo, niežėjimo, sudirgimo jausmą, kuris lytinių santykių metu sukelia skausmą ir net gali tapti sekso vengimo priežastimi.

Konsultacijų metu paaiškėja, kad nuo šių ginekologinių sutrikimų kenčia daugybė moterų, o efektyviai gali padėti moterims pritaikyta itin tiksli, greita ir neskausminga „Juliet“ lazerinė technologija. Jau po pirmosios, vos 15 minučių trunkančios procedūros pacientės jaučia palengvėjusius simptomus ir gali iš karto grįžti prie kasdienių darbų.

Plaukeliai nepageidaujamose vietose

Nors šiandien plaukelių šalinimo procedūros itin populiarios, apsilankyti pas specialistą moterims nėra labai drąsu. Nere- tai baiminamasi nepakeliamo skausmo ar drovimasi apnuoginti intymias sritis.

„Biofirst“ klinikos  gydytoja  dermatovenerologė Justina Ūsienė pripažįsta, jog nemaža dalis moterų vis dar vengia atvirai kalbėti apie problemas, atsirandančias dėl dažno plaukelių šalinimo. Be to, ant kūno atsirandančios minkštosios fibromos – gerybiniai, savaime atsirandantys, neužkrečiami odos dariniai, bikinio zonoje neretai maišomi su venerinėmis karpomis. Dėl įaugusių plaukų, išbėrimų, niežėjimo, nedidelių pūlinukų, išsausėjusios odos ar kitų diskomfortą keliančių pojūčių neestetiškai atrodanti sudirgusi oda dažniausiai yra tik netinkamai pasirinktų plaukelių šalinimo metodų padarinys.

Nemalonius pojūčius sumažinti iki minimumo „Biofirst“ klinikoje padeda pirmasis pasaulyje beskausmis „MeDioStar NeXT PRO“ lazeris, kuriuo atliekamos plaukelių šalinimo procedūros greitai, efektyviai ir visam laikui pašalina nepageidaujamus plaukelius. Lazerinė technologija ne tik sunaikina plauko folikulą,  neleisdama  jam  ataugti, stabdo pūlinukų formavimąsi, bet ir paskatina kolageno ir elastino gamybą, kas padeda odai greičiau atsinaujinti bei tapti pastebimai gražesne. Dermatovenerologė džiaugiasi, kad pacientės, išdrįsusios aptarti nusiskundimus, įsitikina, jog nerimauti nebuvo priežasties. Matydamos efektyvų procedūros rezultatą ir jausdamos, kad oda pagražėjo, pasidarė švelni bei nesudirgusi, pacientės pripažįsta – tikrai buvo verta.

Gausus prakaitavimas

Numoti  ranka ir gyventi nuolat įsitempusiai, ar ieškoti efektyvaus problemos sprendimo – kiekvienos moters, varginamos gausaus prakaitavimo, dilema. Net tada, kai tenka keletą kartų per dieną praustis, slėpti gėdingas prakaito dėmes bei jaudintis dėl nuolatiniu palydovu tapusio nemalonaus prakaito kvapo, moterys dažnai nutyli savo bėdą.

„Biofirst“ klinikos gydytoja dermatovenerologė Augustė Sutkutė teigia, kad, nors prakaitavimo bėdą išspręsti tikrai įmanoma, tik nedaugelis pasiryžta pasikonsultuoti su gydytoju, nors tai gali turėti rimtų pasekmių. Kai gausiai prakaituojama nedirbant sunkaus fi darbo, esant žemai temperatūrai, susi- jaudinus, susinervinus ar tiesiog be jokios priežasties, būtina kreiptis į specialistą nepaisant jokių baimių – gausus prakaitavimas gali per- spėti apie rimtesnes ligas.

Viena pažangiausių medicinos priemonių kovojant su gausiu prakaitavimu yra botulino toksino injekcijos. Procedūros metu į hiperhidrozės pažeistas vietas suleidžiama natūralaus baltymo – botulino, kuris blokuoja nervo ir raumens jungtį ir taip užkerta kelią prakaito išsiskyrimui. Procedūra trunka 15–20 minučių, o rezultatas išlieka iki vienų metų.

Pasirūpinti gera savijauta dar niekada nebuvo taip lengva – juk nejaukumas trunka tik kelias akimirkas, o išspręsta ilgai varginusi problema džiugins ilgai.