Noriu perduoti ačiū Vilmai Rimaitienei. Labai nustebino profesionalumas ir žinios. Turėjau šiek tiek bendro pobūdžio klausimų dėl mano regėjimo. Vilma per trumpą laiką viską labai aiškiai ir tiksliai išdėstė, žymiai geriau negu kiti du gydytojai su kuriais kalbėjau. 

Lukas

Džiaugiuosi, kad gydausi pas Vykintą Liutkevičių, ilgą laiką varginusios problemos „nyksta“.

Roma R.

Elžbieta Rambynienė – nuostabi profesionalė, nuovoki, rūpestinga, tolerantiška gydytoja. Visada dėkoju Dievui kad patekau į jos rankas. … dabar esu sveika. Sėkmes Daktarytei.

Onutė G.

Šiandien pirmą kartą lankiausi Jūsų klinikoje ir dėkoju klinikos personalui už šiltą priėmimą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gydytojui Henrikui Kiguoliui už jo profesionalų požiūrį ir išskirtinį dėmesį. Linkiu jam kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Inga

Ačiū gyd. dermatologei Augustei Sutkutei už kokybiškai atliktą lazerinę procedūrą ir malonų bendravimą.

Rasa

Ačiu BIOFIRST merginoms, už tai, kad net atbėgus paskutinę minutę su nuo alergijos nudegintu veidu, greitai paskambino dermatologei, kuri telefonu pakonsultavo, parekomendavo BLITZ gydymą ir jau tą patį vakarą jaučiausi geriau ir kitos dienos šventė nebuvo sugadinta 🙂
Jūs šaunuoliai

Reda

Puiki klinika, visiems rekomenduoju! 🙂 labai geri specialistai, ypač rekomenduoju kosmetologe Žanetą! Ji atlieka savo darba nepriekaištingai! Rezultatai puikūs!:)

Paulina

Visiem rekomenduoju šią kliniką 🙂 draugiški, malonūs darbuotojai 🙂 vien pozityvūs komentarai iš mano pusės :))

Jolita

Ačiū, už atlikta procedūra! Super specialistai!

Karolis

Nuoširdus ačiū gydytojai Jurgitai Karčiauskienei! Jos patarimai ir rekomenduota kosmetika daro stebuklus!

Agnė

Specialistai konsultuoja labai atidžiai ir iš visos širdies stengiasi surasti geriausią sprendimą. Smagu, kad ne save turi gydyti, kaip dažnai nutinka valstybinėse įstaigose.

Jurgita

Esu išbandžiusi depiliaciją vašku, cukrumi, fotoepiliaciją, žinoma, depiliaciją skutimosi peiliukais. Plaukų šalinimas lazeriu vienareikšmiškai yra pats geriausias būdas. Oda glotni, švelni, procedūra ilgalaikė, plaukeliai neįauga. Kadangi lazeriu plaukelius esu šalinusi ir ankščiau, labai nustebino, kad „Biofirst“ klinikoje šios procedūros yra visiškai beskausmės.

Modelis Deimantė Andriuškaitė

Išbandžiau įvairių plaukelių šalinimo būdų, bet prisipažinsiu, taip gerai, kaip po lazeriu „MeDioStar NeXT“ atliktos grožio procedūros, niekada nesijaučiau. Procedūros metu nejutau jokio skausmo! Nei po procedūros, nei vėliau nepastebėjau odos pažeidimo, ji tapo pastebimai dailesnė.

Asta Valentaitė

Esu išbandžiusi daugelį plaukų šalinimo metodų, tame tarpe ir lazerius. Tačiau procedūra “MedioStar Next PRO” lazeriu mane tiesiog sužavejo – neįtiketinas greitis, beveik jokio skausmo, puikus efektas – po procedūrų kurso džiaugiuosi glotnia oda, nebėra jokių bėrimų ir dilgčiojimų. Būtinai rekomenduosiu draugėms.

Agnė

Esu dėkinga gyd. dermatovenerologei Jurgitai Karčiauskienei už greitai ir profesionaliai išspręstą problemą bei nuoširdų dėmesį. Aukšto lygio specialistai ir aptarnavimas. Rekomenduoju.

Karolina

Ačiū gyd. Čypienei už profesionalumą ir dėmesį. Taip pat dėkoju administracijai už jaukią kliniką ir malonų aptarnavimą. Tikrai dar ne kartą sugrįšiu!

Simona

Dėkoju specialistams už pagalbą. Labai patiko dėmesys – ir kavos, ir saldainukų, o svarbiausia, kad dabar geriau jaučiuosi. Visiems rekomenduoju, nes aptarnavimas ir kokybė tikrai aukšto lygio.

Jonas

Aukšto lygio klinika, esu labai patenkinta gydytojais, maloniu aptarnavimu ir dėmesiu. Ačiū!

Zita

Tikrai puiki klinika ir labai profesionalus specialistai. Mane ilgai kankino migrena, ko tik neišbandžiau, niekas nepadėjo. Pasiryzau issitirti garsiuoju Folio metodu ir paaiškėjo, kad dėl galvos skausmų kalti kirminai! Tai man paskyrė homeopatinių preparatų, išvalė organizmą ir baigėsi visi migreniniai galvos skausmai. Po šiai dienai lankausi šioje klinikoje ir esu labai patenkinta!

Violeta