Sakoma, kad vyrams išrinkti dovaną yra sunkiau negu moterims. Jeigu Jūs esate viena tų, kuri vis dar neturi ką padovanoti savo vyrui/broliui/tėčiui/seneliui ar draugui, tikimės, kad šis straipsnis Jums padės.

Kaip JĮ pagaliau priversti pasitikrinti sveikatą?

Jeigu Jūsų mylimasis turi kokį nors hobi (pavyzdžiui – žvejyba), atrodytų, kad lengviausia būtų padovanoti kažką iš tos srities. Tačiau galime susidurti su tokia problema: vyras apie tą sritį žino labai daug, o mes žinome labai mažai. Todėl dovanų kuponas bet kokioje srityje gali būti puikia dovana, su kuria neprašausime. „Biofirst“ klinikoje taip pat galite įsigyti šią praktišką dovaną. Vieni kuponai yra skirti konkrečiai sumai, kiti – konkrečiai procedūrai. Pastarasis yra puikus būdas pagaliau JĮ priversti pasitikrinti sveikatą!

Išplėstinė kraujo tyrimų programa vyrams - daugybė informacijos, vos vienu apsilankymu!

Išplėstinė ištyrimo programa vyrams – tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta tiems, kas nori išsitirti visą organizmą. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžiniai žymenys ir kt.

Opiausią estetinę vyrų problemą galima įveikti! 

Vyriško tipo nuplikimas - viena opiausių vyrus kamuojančių problemų. Deja, daugybė faktorių (pvz.: genetinis paveldimumas) nuplikimą nulemia net ir jauniems vyrams. Gera naujiena yra ta, kad šią problemą galima spręsti. Todėl dar viena puiki Kalėdinė dovana - PRP injekcijos į galvos odą. Iš paciento venos yra paimami keli ml kraujo (maždaug tiek, kiek jo paimama bendram kraujo tyrimui) ir jis mėgintuvėlyje yra sudedamas į specialią centrifugą. Atsiskyrus kraujo plazmai nuo nenaudingųjų kraujo kūnelių, ši yra suleidžiama į problemines kūno vietas. Palaipsniui natūraliai ataugantys plaukai sugrąžins pasitikėjimą savimi, kurį, dėl šios problemos vyrai neretai praranda.

Vyrai irgi nemėgsta ne vietoje išdygusių plaukelių!

Plaukelių šalinimas lazeriu - kone tobula procedūra, keletu aspektų. Pirmiausia - jis yra beveik visiškai neskausmingas. Antra - po procedūrų kurso, apie plaukelių šalinimą galima pamiršti labai ilgam. Vėliau tereikės palaikomajai procedūrai atvykti maždaug kartą per metus. Atrodytų, kad ši procedūra yra labiau moterų reikalas, tačiau taip tikrai nėra. Jeigu barzda ar stilingi ūsai tik prideda vyriško žavesio, nugaroje, krūtinėje ar pažastyse augantys plaukeliai kai kuriuos vyrus iš tiesų varo į neviltį! 

Vyrams, dirbantiems fizinį darbą

Jeigu Jūsų vyras/vaikinas/tėtis/brolis dirba sunkų fizinį darbą - gali būti, kad jis turi nusiskundimų dėl stuburo, sprando ar raumenų skausmo. Klinikoje dirbantys kineziterapeutai turi milžinišką patirtį šioje srityje ir yra "pastatę" ne vieną žmogų ant kojų. Padovanodama kineziterapinių masažų kursą, būsite ta, kuri išties taip reikalingą pagalbos ranką! Vyriška meilė dažnai būna konkreti ir apčiuopiama, todėl rūpestis mylimojo sveikata, tikrai sušildys jo širdį.

Nebrangi, bet būtina dovana

Jeigu Jūs savo mylimam vyrui jau nupirkote Kalėdinę dovaną, tačiau jaučiate, kad dar kažko trūksta - pridėkite prie pagrindinės dovanos... sveikatos! Viena skaudžiausių vyrų sveikatą liečiančių problemų yra prostatos vėžys, todėl urologo konsultacija galėtų būti puikia dovana. Juolab "Biofirst" klinikoje dirbantis gydytojas urologas, med. m. dr. doc. Aivaras Jonas Matjošaitis yra tikrai aukštos kvalifikacijos specialistas. Jis ne tik kiekvieną antradienį konsultuoja bei tiria įvairaus amžiaus vyrus, tačiau ir dėsto universitete. Įvairūs šlapinimosi sutrikimai, erekcijos sutrikimai ar skausmas - tikrai nėra tie simptomai, į kuriuos reikėtų numoti ranka. 

Įteikę dovanas, pirmiausia linkime sveikatos. Šiais metais tapkime tais, kurie ją iš tiesų padovanoja. Klinikos dovanų kuponą galite įsigyti:
internetu.

- Atvykus į kliniką: Studentų g. 37, Kaunas. Telefonas pasiteiravimui: +37062090544, +37068640115.

BIOFIRST klinikos youtube kanalas: