Lietuvoje vykstant didžiausiam Baltijos šalių estetikos profesionalų forumui „Biofrist“ klinika turėjo išskirtinę galimybę organizuoti mokymus, kuriuos vedė tarptautinį pripažinimą turintys gydytojai specialistai.

Jevgenijus Lešunovas (RAB „Profesorės Juckovskajos klinika“ urologas-andrologas, urologas-ginekologas, dėstytojas. Tarptautinės genderinės medicinos specialistų asociacijos mokslinis koordinatorius, estetinės ginekologijos ir integralinės andrologijos centro vadovas. J. Lešunovas aktyviai dalyvauja tarptautiniuose ir tarpregioniniuose profiliniuose renginiuose, rengė pranešimus daugelyje tarptautinių ir Rusijos kongresų „Vyrų sveikatinimo“ klausimais.) ir Eduardas Ter-Terjanas (RAB „Profesorės Juckovskajos klinika“ plastinės chirurgijos gydytojas, „Profesorės Juckovskajos injekcinių technologijų mokyklos“ dėstytojas. Aktyvus plastinės chirurgijos konferencijų dalyvis ir pranešėjas Rusijoje bei tarptautinių kongresų Prancūzijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Gruzijoje ir t.t.)

Renginio metu svečiai dalinosi savo patirtimi bei vedė mokymus „Biofirst“ klinikos specialistams apie botulino ir hialurono rūgšties injekcijas, mokė frakcinio odos atjauninimo subtilybių, strijų ir randų šalinimo technikų bei lazerinės ginekologijos paslapčių.

Renginio akimirkos: