Prakaitavimas – natūrali organizmo reakcija į aplinkos veiksnius – padidėjusią temperatūrą, fizinį krūvį, stresą. Vis tik, gausus prakaitavimas gali tapti didele problema, sukeliančia tiek psichologinį, tiek fizinį diskomfortą. Vienas  efektyviausių gausaus prakaitavimo gydymo būdų – botulino toksino injekcijos.

Kas yra botulino toksinas ir kaip jis veikia?

Botulino toksinas įvairiose medicinos srityse taikomas jau daugiau kaip 20 metų. Tai saugus ir daugeliu mokslinių tyrimų patvirtintas medikamentas, naudojamas tiek estetinėje medicinoje, tiek neurologijoje. Botulino toksinas yra neurotoksinas. Suleistas jis blokuoja nervinius impulsus odos prakaito liaukose, todėl slopinamas prakaito liaukų aktyvumas ir taip stabdoma prakaito gamyba.

Kaip atliekama procedūra ir kiek laiko trunka poveikis?

Tai greita ir beveik neskausminga procedūra – preparatas itin plona adata suleidžiamas į padidinto prakaitavimo zoną (pvz. pažastis). Botulino toksinas pradeda veikti 3-4 parą, maksimalus efektas pasireiškia po 2 savaičių ir gali trukti iki 1 metų.

Ko reikėtų vengti po botulino toksino injekcijų?

2 savaites nesikaitinti saunoje, pirtyje ar karštoje vonioje, vengti tiesioginių saulės spindulių, soliariumo, intensyvaus sporto, stipraus alkoholio.

Paslaugų kainoraštis Gausaus prakaitavimo gydymas botulino injekcijomis!