• Svetainės medis
 • Lithuanian
 • English
 • Russian

Šveicariškas „Global Diagnostics“ tyrimas

Šveicariškas Global Diagnostics tyrimas

Kodėl verta rinktis "Global Diagnostics" tyrimą?

 • Tikslus, išsamus ir patikimas tyrimas
 • Matavimas ir duomenų vertinimas atliekami automatiškai
 • Organizmo energetinės būklės įvertinimas pateikiamas 3D vaizdu, todėl yra itin tikslus
 • Tyrimas saugus, neskausmingas, tinka net vaikams
 • Parenkama individuali detoksikacijos programa

"Global Diagnostics" tyrimo metu galima nustatyti:

 • Alergiją sukeliančias medžiagas
 • Organizme esančius parazitus, virusus, bakterijas
 • Kokių vitaminų, mineralų, amino rūgščių trūksta organizmui
 • Koks organizmo intoksikacinis laipsnis
 • Ar gerai funkcionuoja kepenys, inkstai, limfa, virškinimo trakto gleivinė

Kuo ypatingas aparatas „Global Diagnostics“?

Šveicariškas Global Diagnostics tyrimasŠveicarų mokslininkų sukurto aparato veikimas pagrįstas fizikos mokslu, kvantinės fizikos žiniomis ir naujausiais mokslininkų atradimais. Kiekvienas žmogus turi savo elektromagnetinį lauką, skleidžiantį tam tikrus vibracinius dažnius. Aparatu „Global Diagnostics“ siunčiami atitinkami impulsai į atskiras organizmo vietas. Iš sveikų vietų atsakas grįžta nepakitęs. Jei siųstas impulsas „užklimsta“, grįžta pakitusios amplitudės, tai – ženklas, kad tas organas serga. Beje, šiuo prietaisu galima aptikti ne tik tas ligas, kurias rodo ir kiti diagnostikos prietaisai, bet ir ligos užuomazgas, kurių nė pats žmogus dar nejaučia.

Kaip šis aparatas veikia?

Prie paciento kojų prijungiami davikliai, ir jais į organizmą siunčiami tam tikri impulsai. Procedūra trunka 8–30 min. Aparatas fiksuoja, kaip atitinkamos organizmo vietos reaguoja į siunčiamus elektromagnetinius dirgiklius. Ekrane matoma informacija apie tiriamą žmogų, šalia pateikiami palyginimai su sveiko žmogaus duomenimis, o pagal nustatytus nukrypimus nuo normos parenkama atitinkama terapija.

„Global Diagnostics“ aparatas veikia trejopai: ištiria, analizuoja ir taiko atitinkamą gydymą!

Aparatas taiko atstatančias „Vitalfeld“ ir „Mito Plus“ terapijas, kurių metu organizmui padedama:

Natūraliai kovoti su įvairaus pobūdžio sveikatos sutrikimais
Išvengti cheminių vaistų vartojimo
Atkurti harmoningą visų organizmo sistemų veiklą ir sustiprinti natūralią jo apsaugą

„Global Diagnostics“ atstatančios terapijos „Vitalfeld“ privalumai:

Terapija neskausminga, tinka jautriems žmonėms ir net kūdikiams.
Gali būti taikoma kartu su tradiciniais gydymo metodais.
Terapija atkuria harmoningą visų organizmo sistemų veiklą, sustiprina natūralią organizmo apsaugą.
Gali padėti išvengti cheminių vaistų vartojimo.
Terapija yra itin tiksli: atliekant pakartotines procedūras, aparatas įvertina tos akimirkos organizmo būklę ir iš karto palygina su visais ankstesniais rezultatais. Tai leidžia parinkti tiksliausius gydymo metodus.
„Global Diagnostics“ terapija „Vitalfeld“ normalizuoja sutrikusius nesveikų organų ar audinių dažnius. Be to, prie aparato yra prijungta sistema, kuria galima testuoti vaistus, maisto papildus. Jei tyrimo metu paaiškėja, kad jums, pavyzdžiui, trūksta kalcio, šiuo aparatu galima nustatyti, kuris iš kelių dešimčių įvairių gamintojų kalcio preparatų geriausiai rezonuoja su jūsų ląstelėmis. Tai svarbu dėl kelių priežasčių: pirma, gali paaiškėti, kad jums labiausiai tinka pigiausias iš visų vaistinėse esančių kalcio papildų, vadinasi, neišlaidausite be jokio reikalo, antra, vartodami kalcį, kuris lengviausiai įeina į jūsų ląsteles, išvengsite šalutinio poveikio – inkstų akmenligės.

Pacientų istorijos

SĄNARIŲ SKAUSMAI

"Mane gana ilgai kankino poliartritas, mausdavo sąnarius, skaudėjo nugarą, o gydytojai nesurado skausmų priežasties. Ištyrus organizmą „Global Diagnostics“ aparatūra paaiškėjo šių skausmų priežastys. Man buvo atlikta „Vitalfeld“ terapija vos du kartus ir skausmai kaip mat praėjo. Negalėjau patikėti, kad reikėjo vos porą kartų atlikti teisingą gydymą ir vėl galiu normaliai sportuoti“. 40 m. A. K. Klaipėda

ŠIRDIES NEGALAVIMAI

“Ne paslaptis, kad turiu širdies ritmo sutrikimų. Senokai vargino dusulys, sunkumas vaikščiojant, maudimas širdies plote, raumenų skausmai. Nepuoselėjau tuščių vilčių, kad kada nors dar jausiuosi kaip jaunuolis, tačiau lankausi “Biofirst” klinikoje jau kelias savaites, man buvo atliktas ,,Global Diagnostics“ tyrimas, nustatytos negalavimų priežastys ir atlikau keletą “Vitafeld” terapijos seansų. Mane džiugina tai, jog vėl rytais be skausmų galiu padaryti mankštelę. Tuomet nuotaika ir savijauta geresnė visą dieną. Galiu greičiau judėti ir nebeužeina dusulys. Jaučiuosi kur kas geriau ir labai džiaugiuosi, kad nekenkiu sau vartodamas krūvas cheminių vaistų!” 74 m. P. L. Jonava

AUKŠTAS KRAUJOSPŪDIS

„Ilgą laiką mane kamavo aukštas kraujo spaudimas, svaigo galva, tino kojos, mėtė į šalis. Ištyrus organizmą GLOBAL DIAGNOSTICS aparatu, man buvo paskirtas VITALFELD terapijų kursas. Jau po kelių apsilankymų, sumažėjo kraujo spaudimas, pasijutau daug stipresnė, akivaizdžiai sumažėjo kojų tinimas“. 54 m. L. K. Marijampolė

NUOLATINIAI PERŠALIMAI

"Nuo mažens kiekvieną rudenį, žiemą ir pavasarį sergu peršalimo ligomis, vis trūksta energijos. Nuolatos užpuola virusinės infekcijos, be to vargina lėtinė sloga. Nepadeda jokie maisto papildai ar bandymas grūdintis... Atlikus ,,Global Diagnostics" tyrimą ir keletą terapijų savijauta žymiai pagerėjo. Esu žvalesnė ir energingesnė, peršalimo ligos kartojasi daug rečiau“. 22 m. V. R. Šiauliai

GALVOS SKAUSMAI

“Daug metų kovojau su baisia migrena. Galvos skausmas ryte ir vakare jau buvo tapęs gyvenimo dalimi. Galbėdavo tik antidepresantai ir nuskausminamieji. Galvojau, kad neturiu kito pasirinkimo, kol nepaskaičiau apie ,,Global diagnostics" tyrimą ir “Vitalfeld” terapiją. Jau po trijų seansų praėjo galvos skausmas liko praeityje. Neįtikėtina, kad ši terapija tokia veiksminga!” 52 m. B. L. Kėdainiai

VIRŠKINAMOJO TRAKTO SUTRIKIMAI

''Viduriavau 3 mėnesius be perstojo. Nuolat skaudėjo galvą, dvejinosi akyse. "Biofirst" klinikoje man buvo atliktas "Global Diagnostics" tyrimas ir terapija, kurie padėjo nustatyti negalavimų priežastis ir sustabdyti viduriavimą. 44 m. D.G. Klaipėda

NUOLATINIAI STRESAI, ĮTAMPA

"Jau metus laiko esu labai jautri ir dirgli. Kamuoja nuolatiniai stresai, dažnai pabundu naktį ir negaliu ilgai užmigti, trūksta energijos. Bandžiau gerti žolines arbatas ir įvairius maisto papildus. Tačiau jie tik laikinai pagelbėdavo. Net pačiai keista, kad atlikus ,,Global Diagnostics" tyrimą ir keletą terapijų dingo dirglumas ir perdėtas jautrumas, pradėjau ramiau į viską reaguoti, dienos pabaigoje nesu tokia pavargusi. Išties džiugu, kad pagaliau ramiai miegu naktimis." 35 m. G. R. Vilnius

ALERGIJA AUGALAMS

"Po nėštumo atsirado alergija įvairiems žiedams ir kuliamiems javams. Visą laiką vaikščiojau su bėgančia nosimi ir ašarojančiomis akimis. Galvojau, kad padėtis išties beviltiška... Atlikus ,,Global Diagnostis" tyrimą ir tris terapijas situacija pagerėjo, nes pagaliau buvo atrastos alergijos priežastys. Dabar be baimės laukiu pavasario!“29 m. V. R. Šiauliai

Pasidalinkite ir savo istorija! Siųskite ją adresu info@bioklinika.lt

IŠSAMI INFORMACIJA APIE GLOBAL DIAGNOSTICS

Daugiau apie ,,Global Diagnostics" - www.vitatec.com

 

Šveicariška „Mito Plus“ terapija

NAUJIENA BALTIJOS ŠALYSE!

Šveicariška Mito Plus terapijaPažangiausių mokslo atradimų dėka jau galima itin saugiai, tiksliai ir efektyviai pašalinti net pačius sunkiausius sveikatos sutrikimus, nepakenkiant organizmui. ,,Mito Plus" – ką tik BIOFIRST kliniką atkeliavęs Šveicarijos mokslininkų iš ,,Vitatec“ sukurtas naujausias ir bene tobuliausias natūralios medicinos aparatas, savo veikimu pralenkiantis laiką. ,,Mito Plus" taiko terapiją, kurios metu organizmui persiunčiamas natūralus dažnių spektras, padedantis natūraliai kovoti su įvairiaus pobūdžio sveikatos sutrikimais. Esant poreikiui, ,,Mito Plus" į organizmą įveda elektromagnetinius homeopatinių medikamentų spektrus.

,,Mito Plus" skiriasi nuo kitų natūralios medicinos aparatų tuo, kad gali taikyti labai tikslią, į konkretų negalavimą orientuotą terapiją, priderintą prie konkretaus paciento:

Šveicariška Mito Plus terapija

 

 

 

 

 

 

Organizmo sistemos (-ų) sutrikimai. ,,Mito Plus" yra įdiegta apie 300 specializuotų programų, kurių terapijos, priklausomai nuo negalavimo, gali nusitaikyti į pasirinktas organizmo sistemas:

 • Virškinimo sistema.
 • Kraujotakos sistema.
 • Kvėpavimo sistema.
 • Endokrininė sistema.
 • Imuninė sistema.
 • Limfinė sistema.
 • Nervų sistema.
 • Lytinė sistema.
 • Šalinimo sistema.
 • Kaulų ir raumenų sistema ir kt.

 

Šveicariška Mito Plus terapija

 • Žaizdos, kaulų ir kremzlių pakitimai. ,,Mito Plus" Magnetinio lauko boosteris – specializuotas biotrodas, pasižymintis galingu priešskausminiu poveikiu, todėl jis naudojamas esant žaizdoms, kaulų ir kremzlių pakitimams.
 • Lokalūs skausmai, uždegimai. ,,Mito Plus" EHF biotrodas neturi sau lygių dėl itin didelio dažnių spektro, kurį spinduliuoja. Jis yra dedamas ant probleminės vietos, todėl paveikia konkrečią organizmo sritį. Ypač tinka esant lokaliems degeneracijos židiniams, skausmams, uždegimams, pooperaciniu laikotarpiu.

 

 • Ūmūs sveikatos sutrikimai. Esant ūmiems objektyviais tyrimais nustatytiems sveikatos sutrikimams gali būti naudojamas ,,Mito Plus" taškinis biotrodas, kuris nusitaiko į konkretų organizmo tašką ir atlieka ypač tikslią terapiją.
 • Lėtiniai negalavimai. ,,Mito Plus" 6 plokštieji biotrodai pasižymi skirtingu poveikiu, todėl juos gydytojas parenka individualiai, atsižvelgdamas į paciento nusiskundimus. Kombinuojant skirtingus aparato biotordus yra atliekamos terapijos, orientuotos į lėtinius, chroniškus ir degeneracinius sveikatos sutrikimus.
 • Vaikų sveikatos sutrikimai. ,,Mito Plus" terapijos metu yra siunčiamas natūralus dažnių spektras, natūraliai stiprinantis organizmą, todėl terapija tinka kūdikiams ir mažiems vaikams.

,,Mito Plus" terapiją atlieka patyrę gydytojai homeopatai, sertifikuoti Šveicarijos ,,Vitatec“ kompanijos profesionaliam darbui su inovatyvia aparatūra:

 • Raimondas Greičius – darbo patirtis 37 metai.
 • Jadvyga Kolaitienė - darbo patirtis 26 metai.
 • Vilija Zurbienė - darbo patirtis 25 metai.
 • Asta Valytė - darbo patirtis 20 metų.
 • Loreta Kazlauskienė - darbo patirtis 12 metų.
 • Eglė Aukštakalnienė - darbo patirtis 10 metų.

,,Mito Plus" terapiją galite atlikti tik natūralios medicinos klinikoje BIOFIRST, kuri yra vienintelis Šveicarijos kompanijos ,,Vitatec“ atstovas Baltijos šalyse.

Daugiau apie ,,Mito Plus" - www.vitatec.com