masažas

Šiandien vis daugiau tiek brandaus, tiek jauno amžiaus moterų ir merginų renkasi estetinės medicinos procedūras, norėdamos išsaugoti jaunystę – pašalinti ar sumažinti senėjimo procesų sukeltus pakitimus veide ir kakle. Estetinės medicinos specialistai ar plastikos chirurgai pažangios medicinos dėka gali patobulinti kiekvieną probleminę veido odos sritį – odą aplink akis, kaktą, lūpas, nosį, smakrą, pasmakrę ar ausis, o pacientai jaustis ramūs, jog procedūrų metu nejus jokių nemalonių pojūčių. Tačiau po procedūrų, sumažėjus nuskausminamųjų poveikiui, šie nepageidaujami pojūčiai vis tik atsiranda, o pažeistai odai prireikia laiko atsistatyti bei pagyti. 

Atstatyti veido odą, paspartinti odos gijimo procesus ir sumažinti ar panaikinti neišvengiamas grožio procedūrų pasekmes – randus, skausmą, sutinimą, kraujo kaupimąsi po oda – padės  specialus, individualiam kiekvieno paciento atvejui pritaikytas masažas, skirtas atstatyti veidą po chirurginių ir injekcinių procedūrų. Masažo metu pagerėja limfos tekėjimas, todėl lygėja ir greičiau gyja randai, praeina sutinimas, paspartėja veido odos gijimo procesas. Svarbu paminėti ir tai, jog atstatantis veido masažas gali padėti pasiekti geresnius atliktos chirurginės procedūros rezultatus.

Po kokių chirurginių ir injekcinių procedūrų rekomenduojama atlikti atstatantį veido masažą?

  • Kaktos ir antakių korekcija;
  • Akių vokų korekcija;
  • Nosies korekcija;
  • Smakro, pasmakrės korekcija;
  • Ausų korekcija;
  • Facelift – veido pakėlimas. 

Kiekvienas paciento atvejis po chirurginių ir injekcinių procedūrų yra unikalus bei individualus, todėl dėl šio masažo būtina pasikonsultuoti su savo gydytoju bei su pažangios medicinos ir estetikos „Biofirst“ klinikos estetinės medicinos specialistu.

 

Veido masažų kainos

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu