Lūpų putlinimas – viena populiariausių grožio procedūrų. Jeigu ir jūs pasiryžote putlesnėms, ryškesnėms ir tiesiog gražesnėms lūpoms, štai ką turite žinoti prieš registruojantis procedūrai:


1. Grožio injekcijas nuo šiol legaliai gali suleisti tik gydytojaiJauninamosios grožio procedūros dažniausiai būdavo atliekamos kosmetologijos kabinetuose, nes tai atsieina kelis ar net keliasdešimt kartų pigiau nei gydytojo dermatovenerologo paslaugos. Tačiau daugėjant klientų skundams, kosmetologus imta aktyviai tikrinti. Neteisingai atliktų invazinių procedūrų pasekmių lygis ir kiekis, valdininkus privertė priimti naują įstatymą – nuo šiol botulino toksino, hialurono ar mezoterapines injekcijas gali leisti tik gydytojai. Todėl prieš registruodamiesi pas specialistą, būtinai patikrinkite ar jis turi galiojančią gydytojo-dermatovenerologo licenciją. Kitaip rizikuosite ne tik savo grožiu, bet ir sveikata!

2. Skirkite laiko suvokti savo poreikiams. Jeigu jūsų lūpos yra tikrai labai siauros, o norisi atrodyti kaip Kylie Jenner – vistiek neskubėkite. Gerokai paputlinti lūpas galima ir vienos procedūros metu, tačiau atminkite – šį pokytis bus pastebimas visų aplinkinių. Jeigu esate drąsi ir mėgstate dėmesį – galbūt aplinkinių klausimai jums neįkyrės. Tačiau geriausia yra klausyti pačios savęs ir savo anatomijos. Galbūt ne pats lūpų dydis jums sukelia diskomfortą? Gal kliūva jų asimetrija, raukšlės ar kontūro nelygumai? Džiugi žinia yra ta, kad hialurono rūgšties užpildai yra universalūs daugeliu atvejų. Todėl nebijokite iš pradžių tiesiog atvykti gydytojo konsultacijai ir aptarti visus savo lūkesčius bei poreikius.

3. Lūpų putlinimo procedūra užtrunka iki 30 minučių. Nors užsienyje hialurono užpildų procedūra yra vadinama “pietų pertraukos procedūra”, žinokite, kad lūpų patinimas gali trukti 4 val. ir ilgiau. Tai visiškai normalu. Tiesiog turėkite omenyje, kad tądien dar neišvysite tikrojo rezultato, o kam norite rodytis po procedūros – spręsti jums.

4. Hialurono rūgšties užpildai gausiai sudrėkina audinius. Hialurono rūgštisyra medžiaga, natūraliai esanti sveikos odos sudėtyje (dermoje). Ji suteikia odai apimties ir nulemia jos aprūpinimą drėgme. Laikui bėgant, hialurono rūgštis yra natūraliai organizmo suskaidoma iki neutralių medžiagų: anglies dvideginio bei vandens. Natūraliai mažėjant šios medžiagos kiekiui organizme, odoje pastebimas elastingumo ir stangrumo praradimas. Todėl po injekcijų, lūpos įgaus drėgmės, nebešerpetos.

5. Laikotarpis po procedūrų nereikalauja daug priežiūros. 4 valandas po injekcijų, nesilenkite į priekį, negulėkite ant pilvo. 1-2 dienas nenaudokite makiažo, netrinkite, nemasažuokite, nekasykite procedūros atlikimo vietos. Tam, kad nesusidarytų hematomos, 2-3 savaites venkite saunos, karštų vonių, aktyvaus sporto.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu